Můžu se vás dotknout přes plot?

Zlom v jejím životě nastal, když zjistila, že nestačí vlastnímu pracovnímu tempu. Zahlcená povinnostmi se zapomněla radovat z přítomného okamžiku. Několikaměsíční pracovní neschopnost jí ale umožnila srovnat si priority. Začala si všímat, kolik zajímavých věcí se kolem ní děje. A právě o nich v knize píše. O drobných radostech a zážitcích vtipných, smutných i tragikomických. Kromě prožitků z osobního života se autorka zaměřuje na témata spojená s dětmi se zdravotním a sociálním znevýhodněním. Ta se snaží zpracovat s lehkostí a humorem, přesto ale čtenáři přináší i podnět k zamyšlení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456128/big_muzu-se-vas-dotknout-pres-plot-kUh-456128.jpg 4.418

Kniha Můžu se vás dotknout přes plot?

Kopretina

Zajímavý počin. Překvapilo mě, že jsem na knihu narazila v knihovně a tak si ji hned půjčila. Tímto vzdávám hold naší knihovně za to, že si všímá i titulů mladých začínajících spisovatelů. Kniha je milým pohlazením v uspěchané době, o všímání detailů a o žasnutí, což je podle mě návod na štěstí. Přeji, Anežko, ať se ti daří!

eliska2106

S dcerou jsme ji četly před spaním. Obě jsme našly, co jsme hledaly - já milé příběhy ze života po dlouhém dni a dcerka (rok a půl) ilustrace psů, které jsme prohlížely dokola a dokola, takže obě spokojené :-)

jaroiva
13.05.2021

Nalákal mě název, který mi připadal vtipný. Celkově to ale nijak zvlášť vtipné nebylo. Takové civilní vykládání. Nesnaží se čtenáře za každou cenu zaujmout, a tak mě ani nijak zvlášť nezaujala. Možná kdyby byl text delší, víc bych se do autorky vcítila, takhle mi to připadalo jen takové trochu plácnutí do vody a popis kruhů, které se vytvořily.

Ditules
12.05.2021

Anežku znám osobně jako spolužačku. Její příspěvky sleduji na sociálních sítích už delší dobu. Milé, upřímné, ze života.

MacBara
31.03.2021

Takové mile upřímné povídání s fajn holkou, co se nebojí být trochu praštěná a chce se upřímně divit světu, jak jen to jde. Moc hezké ty postřehy z dětského světa. Celkové potěšeni to bylo.

Fiddis
28.03.2021

Pointa knihy je, že pointu nemá, takže jí vlastně má :-)

Mám z ní takové rozporuplné pocity. Zkraje mě to moc nebavilo, snažila jsem se do ní vcítit a nešlo to, ale někde za polovinou jakoby to uzrálo a už se mi to lépe četlo. Celkově mám z knihy dobrý dojem.

Velmi chválím ilustrace. Jednoduché styly jsou šálek mého čaje.

Petervillain
02.03.2021

Autorka má osobitý styl a přirozený talent k vyprávění, nechybí humor, empatie ani dojemné momenty (nic pro cyniky). Je z toho cítit otevřenost a autenticita, žádný kalkul.