Můžu se vás dotknout přes plot?

Můžu se vás dotknout přes plot? https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456128/bmid_muzu-se-vas-dotknout-pres-plot-kUh-456128.jpg 4 23 9

Zlom v jejím životě nastal, když zjistila, že nestačí vlastnímu pracovnímu tempu. Zahlcená povinnostmi se zapomněla radovat z přítomného okamžiku. Několikaměsíční pracovní neschopnost jí ale umožnila srovnat si priority. Začala si všímat, kolik zajímavých věcí se kolem ní děje. A právě o nich v knize píše. O drobných radostech a zážitcích vtipných, smutných i tragikomických. Kromě prožitků z osobního života se autorka zaměřuje na témata spojená s dětmi se zdravotním a sociálním znevýhodněním. Ta se snaží zpracovat s lehkostí a humorem, přesto ale čtenáři přináší i podnět k zamyšlení.... celý text

Kalip
Kalip
15.11.2023 4 z 5

Oddechové čtení s fajn ilustracemi a grafickou úpravou. Jen trochu škoda, že některé obrázky (většina) patřící k textu jsou až na další stránce po otočení listu.

Booky84
Booky84
04.12.2022 5 z 5

Milé a upřímné čtení ze života. Příjemné pohlazení po duši v této uspěchané a nervózní době.

Kopretina
Kopretina
04.06.2022 5 z 5

Zajímavý počin. Překvapilo mě, že jsem na knihu narazila v knihovně a tak si ji hned půjčila. Tímto vzdávám hold naší knihovně za to, že si všímá i titulů mladých začínajících spisovatelů. Kniha je milým pohlazením v uspěchané době, o všímání detailů a o žasnutí, což je podle mě návod na štěstí. Přeji, Anežko, ať se ti daří!

eliska2106
eliska2106
01.06.2022 5 z 5

S dcerou jsme ji četly před spaním. Obě jsme našly, co jsme hledaly - já milé příběhy ze života po dlouhém dni a dcerka (rok a půl) ilustrace psů, které jsme prohlížely dokola a dokola, takže obě spokojené :-)

jaroiva
jaroiva
13.05.2021 3 z 5

Nalákal mě název, který mi připadal vtipný. Celkově to ale nijak zvlášť vtipné nebylo. Takové civilní vykládání. Nesnaží se čtenáře za každou cenu zaujmout, a tak mě ani nijak zvlášť nezaujala. Možná kdyby byl text delší, víc bych se do autorky vcítila, takhle mi to připadalo jen takové trochu plácnutí do vody a popis kruhů, které se vytvořily.

Ditules
Ditules
12.05.2021 4 z 5

Anežku znám osobně jako spolužačku. Její příspěvky sleduji na sociálních sítích už delší dobu. Milé, upřímné, ze života.

MacBara
MacBara
31.03.2021 5 z 5

Takové mile upřímné povídání s fajn holkou, co se nebojí být trochu praštěná a chce se upřímně divit světu, jak jen to jde. Moc hezké ty postřehy z dětského světa. Celkové potěšeni to bylo.

Fiddis
Fiddis
28.03.2021 3 z 5

Pointa knihy je, že pointu nemá, takže jí vlastně má :-)

Mám z ní takové rozporuplné pocity. Zkraje mě to moc nebavilo, snažila jsem se do ní vcítit a nešlo to, ale někde za polovinou jakoby to uzrálo a už se mi to lépe četlo. Celkově mám z knihy dobrý dojem.

Velmi chválím ilustrace. Jednoduché styly jsou šálek mého čaje.

Petervillain
Petervillain
02.03.2021

Autorka má osobitý styl a přirozený talent k vyprávění, nechybí humor, empatie ani dojemné momenty (nic pro cyniky). Je z toho cítit otevřenost a autenticita, žádný kalkul.

Autorovy knížky

2021  88%Můžu se vás dotknout přes plot?

Kniha Můžu se vás dotknout přes plot? je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x