Muži v offsidu

Muži v offsidu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467509/bmid_muzi-v-ofsajdu-kPJ-467509.jpg 4 429 429

Jedna z nejúspěšnějších knih Karla Poláčka, autora dlouholetých klasik jako Bylo nás pět nebo Hostinec U kulatého stolu. Pan Načeradec, majitel obchodu s konfekcí, chodí na fotbal, protože mu lékař doporučil nějaký sport. Jednou se při zápase dostane s jistým mladým nezaměstnaným mužem do konfliktu, který má dohru na policejní stanici. Vznikne tak podivné nesourodé přátelství, ze kterého vychází po generace milovaný komediální příběh. Téměř sto let starou klasiku, konkrétně z roku 1922, po devíti letech doplnil i neméně úspěšný stejnojmenný film režiséra Svatopluka Innemanna.... celý text

JeKa
19.07.2013 4 z 5

Nemám ráda fotbal, miluju Poláčka...Poláček v tomhle zápase vyhrál!

Roman04
27.06.2013 4 z 5

Příjemná sonda do hlubin fanouškovy duše - dle mého velmi podařené dílko, vezmeme-li v potaz, že Karel Poláček fotbal bytostně nesnášel.

ondra1995
19.06.2013 3 z 5

Kniha, která nezklame, ale ani nevyrazí dech. Obsahuje lehký, příjemný humor. Děj je nekomplikovaný. Všechno je přirovnáváno k fotbalu. Je to zkrátka oddechové čtení.

vhojta
24.02.2013 3 z 5

chytrý Poláčkův humor vměstnaný do příjemně oddechové knihy. Pro fotbalové fanoušky téměř povinnost.

maryzka
26.04.2012 4 z 5

kniha plná humoru ale film je lepší, nikdy jsme nepochopili ve filmu některý glosy a břitký humor Haase ale v současné době je k pochopení

Exodus
19.12.2011 4 z 5

Začala jsem ji číst z nudy, ale velmi se mi zalíbila :-)

WEIL
11.08.2011 4 z 5

Humorná kniha, pohodová a právě tak i film.

Alena Tajemná
13.03.2011 4 z 5

Je to zábavné, i po tolika letech! Krásné figury pražských žižkovských putik :)

Breburda
22.02.2011 4 z 5

Psáno typickým Poláčkovým laskavým humorem, pěkné dílko o životě prostých lidí