Muž ze Západu

Muž ze Západu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361414/bmid_muz-ze-zapadu-2sU-361414.jpg 4 2 2

Luigi1
19.11.2021 5 z 5

V malém městečku Snake springs stojí proti sobě dva vnukové slavného Jonathana Caeigana-čest a spravedlnoost proti úskočnosti.Jeden z nich musí prohrát,ale který to bude?

Gordonlord
17.03.2020 2 z 5

Můj první Western.

Samotný příběh předchází několikastránková nelejvárna o pozadí hlavních postav, dost detailně a podrobně rozebraná. Což vzhledem k tomu, kolik prostoru je některým těmto postavám v samotném (a velmi krátkém - cca 30 stran!) příběhu věnováno, dost zbytečné. Ale na druhou stranu, zplastiční vám to pohled na jejich charaktery a víc vás to dostane do děje.

Příběh je celý dost černobílý - jsou zde ti dobří a ti zlí a pak i zcela progresivně ti napravení zlí. Na to, jak se příběh rozjíždí a epicky rozmachuje a na to, jak je zde plno postav postupně velmi dobře vykresleno, se všechno hrozně rychle a náhle utne během jediného lovu na medvěda, aniž by zde spousta postav s dobrým potenciálem dostala očekávaný a zasloužený prostor.

Jinak je to docela zábavné westernové klišé.

westerny

Charles P. Whitte (p)