Na život a na smrt

Dějištěm napínavého příběhu je drsná krajina amerického jihozápadu.Hlavní postavou je mladý Nat Hardy.Jeho otec rančer Tom Hardy je postřelen a posléze záhadně otráven.Dobytkářská společnost se snaží ovládnout celý kraj.Kdo stojí za Dobytkářskou společností,že se neštítí ani vražd?Zvítězí právo nad podlostí a zákeřností? Zdroj:desky knihy...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113890/na-zivot-a-na-smrt-113890.jpg 3.78

Kniha Na život a na smrt

Luigi1

Mám rád když vítězí kladný hrdina.

Meda77

Za mě zcela průměrný westernový příběh. V konkurenci jsou daleko lepší krátké romány. Nijak v paměti neuvízne.

kokrokr
23.01.2021

Přiznávám, že tento příběh jsem četl vícekrát a vždy se skvěle bavil. Neotřelý námět mě zaujal hned napoprvé a ten lehce naivní slovník třicátých let tomu dodal správnou patinu. Není to moderní western, ale to vůbec nevadí. Hlavní hrdina je proklatě rychlý střelec, padouši slizcí a dívky krásné. To hodnocení je třeba chápat v rámci žánru sešitových románů do kapsy.

Paula1801
08.03.2019

Rodokapsy jsem měla vždy ráda. Jako vždy zvítězil kladný hrdina s proklatě rychlými kolty ????

vlastimil577
09.11.2018

Docela dobré. Ale kdo jako já v mládí četl Májovky tak to prostě je bez té jedné hvězdy.