Muž v domácnosti 2

Muž v domácnosti 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511148/bmid_muz-v-domacnosti-2-0RK-511148.jpg 4 50 6

Muž v domácnosti série

Legendární jakuzák „Nesmrtelný drak“ zanechal gangsterství a vydal se na cestu mnohem nebezpečnější – stal se z něj muž v domácnosti! Jaká nebezpečenství skýtá uklízení, praní, nakupování jídla a věcí do domácnosti… o vaření ani nemluvě? Dělá, co může, aby ve své nové roli předvedl, co umí. Ale hlavně musí přežít. Osvěžující komedie o jakuze v domácnosti pokračuje druhým dílem!... celý text

dlabikk
28.01.2024 2 z 5

Tak definitivně pro mě tato série Muže v domácnosti není ... Né, že by to bylo blbé, manga je hezky nakreslená a pobavily mě v ní popisy situací typu "šoup, sáh, chyt, ... ", ale jak jsem zmiňovala u prvního dílu, tak nějak z toho nic nemám :o)

Knihotyna
13.01.2024 3 z 5

Druhý díl si u mě vedl mnohem lépe než úvod této série!
Tady už jsem se pobavila! A to skutečně. Některé stripy neměly chybu! :) Člověk by neřekl, jak důležité a nebezpečné mohou některé domácí práce být! Zvlášť, když máte temnou minulost!

drakamena
02.11.2023 4 z 5

Druhý díl se mi líbil nějak víc než první. Možná proto, že jsem si zvykla na styl této mangy, na to, že se ve své podstatě jedná o sbírku momentek, ne o ucelený příběh. Líbí se mi, jak moc se Drak snaží. Doufám, že se dozvíme, jak se seznámil a oženil se svojí ženou!

HelVall
19.08.2023 4 z 5

Prostě oddechovka u které se zasmějete. Je to prostě vynikající volba když se potřebuje zasmát.
Doporučuju

kopeceli
30.07.2023 5 z 5

Dokonalé! Jakuzák Nesmrtelný drak, postrach podsvětí, pere prádlo, asistuje manželce při kupování nového auta, absolvuje návštěvu manželčiných rodičů... Jak se mi líbil díl první, tak ani druhý nezklamal!

knizninadsenec
02.07.2023 5 z 5

Bylo to zajímavé, chytlavé a vtipné. Tacu je dobrák, bývalý jakuzák. který když něco říká, není to vždy dobře pochopeno.
Tato manga mě bavila, je to pěkné pokračování a také bonusové kapitoly.

Mám rozkoukané i anime. Je skvělé, takže jsem oproti knihám v překladu napřed, ale jen trochu. I tak je skvělé si takto příběh připomenout.

2023  75%Muž v domácnosti 1
2023  82%Muž v domácnosti 2