Muž v domácnosti 1

Muž v domácnosti 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511146/bmid_muz-v-domacnosti-1-1Xl-511146.jpg 4 92 15

Muž v domácnosti série

Býval nejděsivějším členem jakuzy. Muž, o kterém v podsvětí koluje nejedna legenda. Říkali mu „Nesmrtelný drak“. Ale jednoho dne se rozhodl nechat temnou minulost za sebou a vydat se na novou cestu – cestu muže v domácnosti! První díl osvěžující komedie o jakuze v domácím prostředí

Monika_cz
25.04.2024 5 z 5

Je to bláznivé, zábavné a nevšední. Jakuzák jako muž v domácnosti je velice vtipný. Řeší běžné starosti, jako je nakupování, vaření, úklid. Jen to vše řeší ve stylu Jakuzy.

Být Jakuzák a zároveň muž v domácnosti se nevylučuje.

dlabikk
28.01.2024 2 z 5

Jelikož jsem milovník komiksů, tak jsem si koupila pár manga knížek na zkoušku. Ač je mi jasný děj i humor, tak mě to vůbec nenachlo ani nepobavilo. Možná nejsem věková skupina :o) Je to nastěstí jednohubka ani ne na hodinku. Mám ještě díl druhý, jdu na něj :o)

Knihotyna
13.01.2024 2 z 5

V minulém roce jsem u spousty mých oblíbených bookstagramerů (existuje to slovo :D?) narazila na sérii Muž v domácnosti. Byla jsem zvědava a tak jsem si v knihovně půjčila první tři díly :).
Dostáváme se do příběhu "Nesmrtelného draka", bývalého člena jakuzy, který je ale v současné době mužem v domácnosti!
Bohužel, první díl mě nijak zvláště neoslovil, ale zatím to nevzdám! :)

kedlis
31.12.2023 4 z 5

Škoda že to není ucelený příběh, ale i jako střípky epizod to funguje a dokáže to pobavit.

Hobitka
25.12.2023 2 z 5

Taková jednohubka, nejspíš pro zasmání... Mě to moc nesedlo. Dočetla jsem to, ale jestli jsem se zasmála, tak jednou? Do pokračování se pouštět nebudu.

drakamena
15.10.2023 3 z 5

Momentky ze života jakuzáka, ze kterého se stal muž v domácnosti. Není to špatné, ale postrádá to něco hlubšího. Pořídila jsem si první tří díly, protože se chci kouknout na drama verzi příběhu, ve které jednu z hlavních postav hraje můj oblíbený japonský herec, Šison Džun, a všechny si je přečtu, protože jsou krátké a je to lehké čtení, nejsem si ale jistá, jestli budu v knižní sérii pokračovat i pak. Zatím mě nijak zvlášť nechytá.

susen9085
19.09.2023 4 z 5

Velmi rychle přečteno, manga neurazí, člověk se u toho zasměje, ale nic hlubšího od prvního svazku nečekejte. Zatím mně série neoslovila

Corso
07.09.2023 2 z 5

Slovami Djatlova, Not great, not terrible.
Predstavoval som si to trosku inak, viac pre dospelych. Teda, pre deti to nie je, ale su to len epizodky, ktorym by niekedy stacil format kratkeho stripu s pointou.
A to som kupil naraz prve tri casti... no co uz. Vadi mi ...vlaste nic, ale nic ma ani nepobavilo. Kazdopadne ma to asi na dlhsi cas vyliecilo z nakupovania novych manga len tak na skusku. :)

punkgirl97
31.07.2023 5 z 5

Je to komedie o nejděsivějším členovi Jakuzy, stal se z něho muž v domácnosti a musím říct, že mi to neskutečně sedlo! Už aby byl další díl.

Je to opravdu jednohubka. Postavu pana Tacua si zamilujete! Scéna s vysavačem? Nebo s tou kočkou? Nebo nákupy? A těch vtipných je mnohem více. Přesto že je to útlé tak vás to přinutí si příběh zamilovat.

Příběh je i místy akční, což je topka. Samozřejmě je to spíše komedie, ale sem tam dobře padnoucí facka taky padne.

knidopel
29.07.2023 3 z 5

Moje první přečtená manga, která mě nalákala svou anotací a na začátek to nebylo vůbec špatné. Byl tam vtip, hezká kresba... Jen se tam toho až tolik nestalo, takže jsem zvědavá, jak se to rozjede v dalších dílech.

Atlantis
27.07.2023 4 z 5

Vtipné, ale hodně epizodické. Úplně nechápu, jestli se má hlavní postava skrývat, nebo je mu úplně jedno, že očividně všichni ví, že žije a kde působí. Jinak jde ale o příjemně japonskou mangu, tak akorát střelenou, že se nudit nebudete.

Blanka29
08.07.2023 3 z 5

Pro me naprosto novy zanr, na ktery jsem se musela ze zacatku soustredit, abych vedela, jak to mam vlastne cist :)
Pribeh pro me nebyl spatny, mozna to tak ma byt, ale mne tam chybelo vic deje, abych se dostala do deje.....

maja8148
24.06.2023 5 z 5

Tak jsem si řekla, že zkusím mangu. A pro první ochutnávku jsem si vybrala tuto. Po prvotním zmatku v jakém pořadí na sebe obrázky navazují jsem se konečně začala věnovat příběhu...

A ono to vážně bylo dobré! Vtipné a strašně milé. Takže pokud jako já chcete zkusit tento žánr a nejste si jisti, tak toto je pro první kolo dobrá volba.

dam.si.knihu
15.06.2023 5 z 5

Tohle byla vynikající manga, která Vás rozhodně bude bavit a skvěle si u ní odpočnete! Příběh nám vypráví o bývalém legendárním zabijákovi jakuzy, který s tím skončil a dal se na novou cestu a stal se z něj muž v domácnosti. Přijde Vám to absurdní? Možná, ale je to výborně zpracované a o nudu bude postaráno! Já už se moc těším na další díl!

Tyhle mangy jsou vynikající pohodové čtení na večer, které čtenáře nenudí a hodí se do jakékoliv nálady!
Je to vtipný, je to akční, je to drsný.

kopeceli
27.04.2023 5 z 5

Mangu jsem si přečetla na žádost dcery, která je z nich úplně paf.
Tato je vtipná a neobsahuje žádné děsivé projevy násilí nebo erotiky. Takže je vhodná i pro děti a mládež. Jako moje první setkání s tímto žánrem byla zvolena velmi diplomaticky, zajímá mne, jak ta ptákovina bude pokračovat.

2023  75%Muž v domácnosti 1
2023  83%Muž v domácnosti 2