Muž v černém

Muž v černém https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415539/bmid_muz-v-cernem-8HL-415539.jpg 4 265 72

Nový román autora bestsellerové trilogie Gabrielovo inferno Acacia si buduje kariéru jako osobní asistentka v prestižním hotelu Victoire, kde pečuje o vlivné hosty. Když se jejím klientem stane Nicholas, je jí jasné, že přesvědčit ho o svých schopnostech nebude jednoduché. Přestože jí zadává jeden nesplnitelný úkol za druhým, Acacia se nenechá odradit a brzy si získá jeho důvěru. A když jí kvůli nedorozumění hrozí výpověď, přijme Nicholasovu pracovní nabídku a vstoupí do světa umění i nebezpečných tajemství…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

The Man in the Black Suit , 2017

Knihomolka97
09.03.2020 4 z 5

Romantika, dobrodružství, troška napětí a erotiky. Zajímavá knížka, ale čekala jsem ještě o trochu víc.

Myška43
07.03.2020 3 z 5

Zajímavý příběh, rozhodně stojí za přečtení, ale můj favorit to není.

mimi55
06.01.2020 5 z 5

Super čtení na zimní večery.

hana7169
04.11.2019 5 z 5

Kniha mě od začátku až do konce naprosto pohltila. Narazila jsem na ní náhodou, vřele doporučuji.

Mesicnililie
21.10.2019 5 z 5

Autor opět nezklamal. Taková oddechovka s dobrodružným nádechem. Mě se to líbilo. Mám moc ráda tohoto autora a jeho styl psaní.

Ryorka
01.10.2019 2 z 5

Bylo vidět rukopis Sylvaina. Opět chudá, vzdělaná, krásná, ctižádostivá, skrz na skrz dobrá děva a nechutně bohatý, sečtělý, tajemný a krásný gentleman s temnou a záhadnou minulostí. Už mě trochu unavoval ten Sylvainův stereotyp, jak svádí ženy konzumací nejlepších lahůdek a vín, přemírou luxusu a umělecké krásy. Žeby fetiš? No přesto musím konstatovat, že čtivé to bylo, byť přehnaně přesrdíčkované. Útlocitní prominou mou poslední výtku. Nezbytná poznámka , že si "po" vždycky důkladně otřel ústa mě neskutečně vytáčela.

MíšaS.
21.09.2019 2 z 5

Musím souhlasit s Biki. Děj je hodně přeplácaný, postavy jsou nezajímavé a kniha je celkově nudná.
Asi jsem měla nasazenou laťku moc vysoko po Gabrielovi a Florentské sáze...
Na druhou stranu je to odpočinková literatura, takže dvě hvězdy, jinak bych váhala i nad jednou a samozřejmě můj milovaný Claude Monet také přispěl svou části... ;D

Misspullinn
16.09.2019 5 z 5

Nádherná knížka :) určitě stojí za přečtení

werastk
09.09.2019 5 z 5

Krásna knižka, ale od Sylvaina som ani nič horšie nečakala... :-) Jeho opisy prostredia v ktorom sa práve dej odohráva v spojení s opisom umeleckých diel - máte pocit, že sa tam zrovna nachádzate...

Š.Ala
08.09.2019 5 z 5

Super příběh. Jako bych četla bondovku :-) Jen tam chybělo protřepat, nemíchat :-D

alzbeta4340
07.09.2019 4 z 5

Romantika. Vášnivý vztah rozvíjející se v situacích plných předstírání, skrývání, útěků, útoků i myšlenek na pomstu.

lady.k
24.08.2019 5 z 5

Jako vždy od Sylvaina super příběh :-) knihu jsem četla na jeden nádech ;)

AliceTief
03.08.2019 5 z 5

Napínavý a strhující příběh, nutilo mě to číst dál a dál, byla jsem zvědavá jak to dopadne a už jsem nedoufala ve šťastný konec, krásný příběh!! =)

pavlikova9332
30.07.2019 5 z 5

Velmi pěkná kniha a napínavá.

LenRan
29.07.2019 5 z 5

Na začátku jsem nějak nechápala, proč hlavní hrdinka trpí takovou paranoií a docela mi to vadilo. Později se samozřejmě ukázalo, že k tomu nějaký důvod měla, takže jsem ji mohla začít mít ráda. Zápletka i děj měly spád a kniha byla napínavá tak akorát, celkově je kniha super.

keiko33
26.07.2019 5 z 5

Tak v prvom rade je to nieco ine, ako romantika pisana zenou a nie kazdemu autorov styl vyhovuje. Mam rada pribehy na tento styl, romantika, napatie, ale aj nieco viac. V tomto pripade ide o umelecke diela.

jani.ruzicko
26.07.2019 4 z 5

Gabrielovo trilogii jsem na chuť vůbec nepřišla, takže jsem hodně váhala, zda si knížku přečíst. Nakonec jsem ale mile překvapená.
Přišlo mi to úplně jiné než Gabrielův příběh a jsme za to ráda. =)
Možná se příběh chvílemi až zbytečně natahoval, ale nic hrozného. Dobře se to četlo, postavy sympatické. Líbilo se mi, že Nicholas nebyl žádný proutník, který se bojí vztahu, bylo to celkem osvěžující =) Zápletka byla dobrá, ale občas jsem měla pocit, že autor nějaké vyústění situace ukončil až moc rychle.
Nijak mě to neurazilo =)

Majuš333
21.07.2019 5 z 5

Aj napriek tomu, že som mala túto knihu kvôli nedostatku času veľmi dlho rozčítanú, nepokazilo mi to celkový dojem! Bol to úžasný zážitok :)

nai.ivka
18.07.2019 4 z 5

Nejdřív mi knížka aspoň trošku připomněla ty dřívější knihy zmínkou o známých dílech, místech a osobách a pak se rozjel nový příběh, který se mi líbil víc než Gabrielova trilogie. Těším se na další knížku.

kristyna2349
03.07.2019 3 z 5

Moje první kniha od autora. Hlavní hrdinka mi příliš nesedla, připadalo mi že vlastně neví co chce. Taky jsem čekala více napětí, ale to přišlo až v poslední třetině knihy.