Muminek 1

První svazek chystané pentalogie obsahuje čtyři delší příběhy: Muminek a loupežníci, Muminek a rodinný život, Muminek na Riviéře a Muminkův pustý ostrov. Vítejte v čarovném, imaginárním světě muminího údolí, kde se každý rychle zamiluje do jeho líbezných snílků, popudlivých intrikánů a tvořivých neumětelů hledajících lásku, slávu a bohatství. Ať už jde o muminkovu nechtěnou roli moderního umělce nebo o snahu fatální ženy Slečny Ferky nasoukat se do miniaturních bikin či Čenichovo vtíravé a zištné nabízení elixíru života, všechny tyto kouzelně meandrující příběhy Tove Janssonové určitě potěší její oddané čtenáře i ty, kdo se s jejím dílem dosud nesetkali. Půvab těchto kreslených stripů tkví i v tom, že ač vybavené postavičkami pro malé čtenáře, byly určeny pro dospělé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17207/muminek-17207.jpg 4.642

Muminek 1.

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo

Moomin

Kniha Muminek 1

popeluška
21.06.2019

Nádherný komiks, krásně jsem si u něho odpočinula a užila si muminiho světa. Už se těším na druhý díl :-)

MOu598
28.04.2017

Nemám ráda komiksy, v knížce jsou čtyři. Obsah nic moc, žádné slovní perly. Nejsou zřetelné charaktery postaviček. A jsou jakoby dospělí.
Často se zde objeví navíc nějaký malý tvoreček. To se mi líbí.
Jinak nic moc. Ale Mumínky miluji.

Jizi
16.08.2016

Nádherná kniha, která je všechno, jen ne pro děti. Muminci jsou samozřejmě úžasně roztomilí a celý svět Tove Jansson imaginativní a hravý, ale příběhy ve stripech vyprávěné mají s krásnou ironií co říct hlavně dospělým. A pokud je necháme, můžou nás zase o kousek blíž posunout k tomu, abychom dokázali prostě "žít v klidu, sázet brambory a snít".