Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211192/bmid_muj-zivot-u-sousedu-65R-211192.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

My Life Next Door , 2012

anonim20
28.09.2015 5 z 5

Skvěle napsaná oddychová kniha .Moc se mi líbila a dokázala jsem se vcítit do role hlavních postav (což se moc často nestává ) .Je to asi hodně podobné tomu co prožívám .Samo sebou 5 hvězdiček
!!!

Sarance
16.09.2015 5 z 5

Možná oddychovka, ale příjemná, konečně něco, nad cim nemusím hluboce přemýšlet. Rozhodně nejen pro náctileté, zaujme i ty co už nosí cet.

Sabča92
14.09.2015 4 z 5

Knihu jsem chtěla číst letos v létě a skutečně jsem ji začala ale dočetla ji až v září. Musím říct, že jsem čekala letní romantickou oddechovku. Pozvolný začátek se v půli změnil na velmi zajímavý příběh. Druhá polovina byla napínavá a bohužel pravdivá. Akorát konec mě mírně zklamal, čekala jsem nějaké vysvětlení nebo třeba epilog po letech, ale nic. No každopádně pěkná kniha :-)

Selfinka
23.08.2015 3 z 5

Odpočinkové čtení. Příběh není žádný propadák, ale na druhou stranu ani není nějak extra výjimečný a skvělý. Lepší průměr.

SmileJane
18.08.2015 5 z 5

Skočila jsem do ní bez očekávání a ejhle... wow. Strašně se mi líbila. Do deštivých dní jako dělána. :)

kklepkaa
13.08.2015 1 z 5

No jo... taková hodně vellá oddechovka tak akorát na pláž v horkém letním dni... pár dobrých vtípků a ohrané romantiky. Čekala jsem nějaký pseudoproblém, ale autorka mě celkem překvapila... tvářilo se to i docela uvěřitelně až na některé časti.

Milášek
04.08.2015 5 z 5

Jsem naprosto unešena...Je to jedna z nejlepších knížek.Našla jsem v ní všechno co jsem hledala..Vřele doporučiji :)

Milášek
04.08.2015 5 z 5

inuska6280
02.08.2015 4 z 5

Suprová oddychovka :)

natyhalfarova
30.07.2015 5 z 5

Na dovolenou na pláž jako dělaná! Děj skvělý,ani se nezdálo, že má tolik stran...přečteno jedním dechem. Skvělá kniha,letos vyjde další od této autorky, nemůžu se dočkat...Přísná pravidla a z hodné holky rebelka, která jde za svým snem i přes zákazy...těžké, ale správné rozhodnutí...romantika...palec hore!

Noshelfcontrol
22.07.2015 5 z 5

Opravdu nádherná knížka. Vhodná hlavně na parné letní dny. Dojemný letní příběh mě vůbec nechtěl pustit, nemohla jsem se odtrhnout. Společně se Sam jsem záviděla Gerretům, že mají tak velkou rodinu a samozřejmě je tu Jase Garret - no, kdo by nechtěl takového souseda, že jo.
Trochu jsem se bála, jestli to dobře dopadne, ale konec byl opravdu hezký. Musím říct, že jsem se u knížky i hodně nasmála. Těším se na další knížky od této autorky. Rozhodně doporučuji, protože na léto je jako dělaná.

Sušenka1556
21.07.2015 4 z 5

Krásná kniha o celkem nudné lásce ,říkáte si na začátku.
Pokud ale chvíli počkáte a ponoříte se do děje ,přijde vám to jako neuvěřitelně dojemný příběh o nekonečné letní lásce.
Na léto dokonalost sama!

marsel
19.07.2015 5 z 5

Moc pekna knizka.

DariDerek
13.07.2015 3 z 5

Letní oddechovka... a co čekáte od letní oddechovky? žádný zázrak, odpočinkovou literaturu a tady ji máte :) recenze v záložkách.

KachnaN
03.07.2015 5 z 5

Příjemná, milá a odpočinková kniha, která se skvěle hodí někam k vodě v těchto parných dnech.

Kllara
01.07.2015 1 z 5

Život u sousedů mi připadal neuvěřitelně nudný. Celou knihu se téměř nic nedělo, Samantha se jenom muckala se svým miláčkem, chodila plavat a hlídala Garrettovým děti. Už to málem vypadalo, že se na konci něco začne dít, jenže to bohužel nebylo nic, co by stálo za řeč.

Sama jsem knihu chtěla už párkrát odložit, ale jelikož já knihy co mám koupené vždycky dočítám, přemohla jsem se. No, někomu se to může líbit, ale já to bohužel nebudu.

Markét.t
23.06.2015 3 z 5

Takové milé čtení na slunné i sychravé odpoledne.
Sladké, naivní a v neposlední řadě celkem velké klišé.
Mohla bych vytknout spoustu věcí, ale knihu jsem četla, když jsem potřebovala nějaké hodně nenáročné čtení, na které si za měsíc ani nevzpomenu.
A kniha tento cíl skvěle splnila.

xmetelkova
22.06.2015 5 z 5

Super kniha. Četlo se to úžasně, jen ten konec byl trochu divný podle mého názoru. A doufám, že spisovatelka vydá i další díl, protože si myslím, že to má takové trochu nedokončené. Ale určitě jedna z mých nejoblíbenějších knih.

Terka18
19.06.2015 5 z 5

Příjemná knížka pro nenáročné čtenáře. Trochu komplikací ze života teenagerů. Hlavní zápletka je v knížce až později, ale to mně osobně vůbec nevadilo. Příběh se mi líbil, takové oddechové čtení.

Peace
23.05.2015 3 z 5

"V jednu chvíli se člověk vznáší v euforii a opájí štěstím, ale stačí pár maličkostí a spadne do takového pekla, jaké si zatím ani neuměl představit."

Další z řady young-adultovek, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. Bohužel tato kniha zapadla do průměru a nijak zvlášť mě neoslovila. Ano, zápletka byla zajímavá, ale přišla až ve 2/3 knihy a do té doby se řešily opravdu nepodstatné věci (číst x stran o plánech, kdy se spolu hlavní hrdinové vyspí, ehm..).
Abych pravdu řekla, nejsem si jistá, zda se budu shánět po pokračování.

přátelství prvotina politika rodina první láska sourozenci pro dívky romantika

Huntley Fitzpatrick
americká, 1963 - 2022
2014  82%Můj život u sousedů
2016  74%Kluk mého srdce
2015  71%Čemu jsem věřila

Kniha Můj život u sousedů je v

Přečtených1 035x