Můj prolhaný kůň

Můj prolhaný kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32801/bmid_muj-prolhany-kun-q0N-32801.jpg 4 18 8

Fantastické příběhy koně, který mluvil a jednal jako výstřední, ale dobrosrdečný člověk.

Sabina335
12.12.2021 5 z 5

Velmi hezká dětská knížka. Vyhrabala jsem ji v knihovně u babičky a neodolala jsem podle názvu a musela si ji přečíst. Ani nevím proč jsem ji nečetla jako dítě. Každopádně mě pobavila i jako dospělou a určitě ji nechám u sebe v knihovně pro mé děti.

LucieT
29.07.2020 5 z 5

Nic velkého jsem od této knihy nečekala, o to víc mě ve výsledku příjemně překvapila - je to odpočinkové čtení, navíc jsem se opravdu dobře bavila. Nakonec si jí přečetl i syn (10l) a též se mu moc líbila, kolikrát se smál i nahlas.

Otakaro
23.07.2019 5 z 5

Nevím proč, ale myslel jsem si, že mám u rodičů po sobě knihu Neotáčej se, jde za námi kůň. Nakonec se z toho vyklubala kniha Můj prolhaný kůň. Už jsem si jí vůbec nepamatoval, ale vzpomínku jsem měl každopádně spojemou s hezkou knihou. Dětem se při našem večerním čtení příbeh s Jankesideverblem moc líbil. Nad oslovením "soudružka učitelka" se ani nepozastavily. Legrační příběh, který jsem si po létech rád zopakoval. Svým způsobem mi příběh připomíná Jirotkova Saturnina.

DancerJaneBooks
20.02.2018 5 z 5

Tahle knížka byla moc hezká. Bavila mě, protože to byl hodně vtipný a neobyčejný příběh. Konec byl celkem hodně smutný. Hodněkrát jsem se u čtení zasmála.

Orange8knihomol
14.02.2018 4 z 5

Moc vtipná a hezká knížka. I když je knížka starší, jako mladší se mi líbila. Při čtení jsem se mnohokrát smála.

bo1973
28.03.2017 5 z 5

S bráchou jsme tuto knížku milovali, bohužel jsme ji někomu půjčili a přišli o ni. Po letech jsem ji tady na bazaru sehnala a věnovala mu ji k Vánocům. Ta radost! :-)

Lahvička
20.10.2016 5 z 5

Skvělá knížka, jako dítě jsem ji miloval :D

machalcz
12.03.2011 4 z 5

Tuhle knihu jsem měl jako "dítě" velmi rád. Fascinoval mě ten mluvící kůň :)

Zdeněk Adla
česká, 1910 - 1990