Můj milý deníčku (2. rok) - To se můžeš vsadit!

Jmenuji se Jamie a už druhý rok si píšu deník. Ale ne abyste si ho četli! Špinavá hra o vysokou sázku totiž začala. Musím říct, že před rokem bych si raději strčila ruku do krku, než abych napsala, že Angelina a já jsme kamarádky. Stejně mě ale pořád dokáže pěkně vytočit. Třeba teď: uzavřely jsme spolu sázku, a ta, která prohraje, bude muset hrát s Isabellou hru „kdo z koho“. No jo, jenže to je jako soutěžit s hladovou opicí v loupání banánů. Opice vždycky vyhraje. To přece není fér?!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294783/muj-mily-denicku-2-rok-to-se-muzes--Cfq-294783.jpg 3.84

You Can Bet on That

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Eliška12

Knihy ze série Můj milý deníčku jsou v pohodě ,ale už mi přijde , že se děj začíná trochu opakovat :(
Protože se deníčky rychle čtou , tak je budu číst dál, i když mně malinko nudí . Některé části jsou ale lepší než jiné a to se mi na tom taky docela líbí .

agatha2

Jedná se o deníček doplněný spoustou ilustrací. Věřím, že se může líbit malým slečnám, je poměrně vtipná, i když dá se říci na jedno brdo. Píši to z pozice matky, tudíž nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale i já se u ní sem tam pobavila, a proto věřím, že se holkám bude líbit. Netřeba se ovšem báti, že by se zde jen bezduše plkalo o šminkách, klucích a módě, i zde se řeší např. téma šikany, vztahů v rodině apod.