Mrtvý dostih

V předvečer 2000 Guineas, prvního klasického dostihu roku, se výkvět dostihového světa v Newmarketu sejde na prestižní slavnostní večeři. Lesku této společenské příležitosti dodává i skutečnost, že večeři připravuje špičkový šéfkuchař Max Moreton.

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/856/mrtvy-dostih-856.jpg 4.496

Dead heat (2007)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

DickBach

Dobrá kniha. Některé pasáže sice příliš rozvláčné a na můj vkus přílišná souhra šťastných náhod ve prospěch hlavního hrdiny. Nicméně dobrá oddechovka.

Disease

Sice objemnější než by bylo potřeba, ale stále ještě slušná práce.

KočkomilkaJana
21.08.2016

Úžasné propojení dostihů a gastronomie. Skvělé zakomponování aktuálního Maga vaření. Francisovky miluji a tahle jen potvrzuje, že jde překročit i dokonale a vytvořit dílo dokonalejší. Těším se na další knihu!

DenisePartridge
23.09.2015

Skvělá kniha. Což není nic překvapivého, protože všechny francisovky jsou vynikající. Je ale hezké vidět, že Felix Francis je skutečně syn svého otce :)

Tinoušek
12.06.2015

Tato knížka mě nadchla. Přečetla jsem už snad desítky Francisovek, některé jsou lepší, některé slabší... Všechny ale skvělé :-) Mrtvý dostih příjemně překvapil, čtivé, opět zajímavé prostředí - tentokrát kuchařské. Super knížka :-)

Danafantom
18.08.2013

Nevím čím to, ale nějak mě tato knížka nechytla. Četla jsem "Francise" před 15-20 lety snad všechny knížky, některé i víckrát, bývalo mi s nimi fajn, ale s touto knížkou se kouzlo nějak neopakovalo.

jarkamet
01.08.2013

Tak jako vždy Francis&Francis nezklamal. Dobrá zápletka, kniha měla šmrnc a spád. Sice mám raději když hlavní osobou je džokej, ale není to poprvé.

Marika Vanova
01.09.2012

Knihu jsem ze začátku musela trochu popohnat, ale pak už se četla sama a napadlo mě, že by to nebyl špatný námět na filmové zpracování.

vitavita
08.03.2012

Očistit své jméno je někdy velký problém ...

Autoři knihy

Dick Francis