Mrtvé komando (Robert de Bohême)

Hlavní postava knihy Robert Hráský, kterému přezdívali Robert de Bohême, je vrhačem nožů v cirkuse Otava. Vydává se po stopách přátel z bývalého výsadkového komanda.
Kdo zlikvidoval jeho přátele ?

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113457/mrtve-komando-robert-de-boh-me-QVB-113457.jpg 4.350

Kniha Mrtvé komando (Robert de Bohême)

Ales.BD

Nečekané příjemné překvapení. Hlavní hrdina by se klidně mohl jmenovat James Bond. Dokonce dostanete i padoucha, který si nemůže pomoct a před Robertovou konečnou likvidací objasní celý svůj ďábelský plán. Atraktivní prostředí, krásné ženy, spousta akce, zvraty, správné tempo.

milary

Pro mě skvělé. A více než. Sáhla jsem skoro naslepo (skoro!, hodnocení má totiž překvapivé) a objednala si knížku na Audiolibrixu - prostě jen jako hokuspokus. Pobavilo mě, že kap66 se líbila v sedmičce, Vesmich ji plnokrevně hodnotí pouhé dva roky zpátky :), já ji slupla jako malinu zcela nedávno. Dobrodružka jaksepatří, stylově sourodá od začátku do konce, napínavá, nápaditá, a - načtená bezvadně panem Rímským, zase úplně jinak než třeba Ostrov, s krásně retro nátiskem, dokonalost sama.

kokrokr

Věrohodnost bych vůbec neřešil. Pokud vezmu v potaz současné thrillery, jsou tam často daleko neuvěřitelnější nápady. A proč je Robert ve slušné formě? Pracuje přece v cirkuse a pravidelně trénuje. Autor to jasně vysvětlil. Je to dobrodružný akční příběh pro drsné čtenáře a já dávám tři a půl bodu.

babicka_amalka
10.05.2020

zklamání; nevěrohodné, nudné;

pavels36
30.10.2019

Omlouvám se,ale tohle nebylo dobré čtivo. Myšlenka celkem dobrá, děj podprůměrný a závěr očekávaný. Jediná polehčující okolnost je rok vydání což za totalitního režimu lze chápat. V současné době je to hodně velký podprůměr. Asi jsem očekával víc než komentáře od ostatních....Škoda

tereza1198
31.08.2019

Bývalý elitní voják, vrhač nožů a tvrdý chlap, co si cestuje ve světě, kde to tak lehké nebylo. Snaží se zjistit, co se stalo se zbytkem jeho spolubojovníků. Potkává výsledky nacistických experimentů a nikomu nic nedaruje. Má to pár prvků scifi, ale jinak je to čistá akční jízda.

jaroiva
26.05.2019

Samá hvězdná hodnocení, ale mě to tedy nijak zvlášť nenadchlo. Standard, ne že bych to odložila v půlce, ale brzy to zase zapomenu.

Fillipa
17.03.2019

Když připustím existenci Roberta, který je i 20 let po výcviku ve skvělé formě, přimhouřím oko a za závěr nesrazím hvězdičku ;-)