Chlapec a kůň

Chlapec a kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21230/bmid_chlapec-a-kun-sre-21230.jpg 5 17 6

V Praze se objeví tajemný kůň vynikajících vlastností, jasný favorit, který nikdy nemá zvítězit. Jenže je zde malý, málo pohledný, zato ale velice bystrý a pracovitý jezdec-učedník, který se musí dostat do sedla a chce svou příležitost. I když podivnou, svou šanci dostane. Chlapec a kůň je poutavý, čtivý román s napínavou zápletkou a bouřlivým dějem.... celý text

JancaMia
08.05.2022 5 z 5

Od jedenácti let jsem jí četla mockrát, krásně napsané

Jarka_rybář
15.11.2020 4 z 5

Krásná knížka.

derrry
30.10.2020 5 z 5

Ten konec se mi vybaví pokaždé, když koukám na Velkou Pardubickou. Je to skvělé, zápletka z dostihového prostředí, že by i Francis záviděl. A na to, že je to pro děti, tak je to docela drsná kniha.

eva-lupen
03.09.2019 5 z 5

Četla jsem ji někdy v dětství, ale je to také jeden z nezapomenutelných příběhů. I když na konci nejde zadržet slzy.

Jessybelle
24.08.2017 5 z 5

Po letech jsem ji četla znovu, příběh se smutným koncem.ale stejně. Je to pěkná kniha.

Sceptre
19.05.2012 5 z 5

Četla jsem ji nedávno po delší době znovu. Je to kniha se špatným koncem, což moc nemám ráda, ale život je takový. K této knize to ale patří. Mně se líbí a doporučuji.

koně

Kniha Chlapec a kůň je v