Mrtvá na pláži

Mrtvá na pláži https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5028/mrtva-na-plazi-5028.jpg 3 40 5

Regan Reillyová série

V hotelu Waikiki dochází k řadě podezřelých událostí, a když je na jeho pláži nalezena utonulá mladá žena, která tu vedla společenský časopis, je vidět, že jde o život i o pověst nově renovovaného komplexu. Naštěstí pro jeho ředitele přijíždí na Havaj Regan Reillyová, která úspěšně vede v Los Angeles svou detektivní kancelář, a ujímá se pátrání. Regan je sympatická mladá žena, doví se mnohé, co by policii uniklo, a může se i poradit se svým snoubencem, newyorským policistou. Stojí před otázkou, jestli Dorinda Dawesová skutečně zahynula nešťastnou náhodou, jak je přesvědčena policie, nebo jestli za její smrtí spíše nestojí všechny ty urážky a pomlouvačné články, které publikovala, a pomalu začíná ve zdejší pestré společnosti rozplétat celé klubko lží, podvodů a úzkostně skrývaných stínů minulosti. Na pozadí veselých drinků u bazénů, surfování a společenských večírků se náhle odvíjí drama, za které může zaplatit životem leckdo, kdo sem přijel na nezapomenutelnou dovolenou, dokonce i Regan a její přítelkyně Kit, která ji na Havaj pozvala.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Burned , 2005

helenkan
18.11.2023 3 z 5

První co jsem četla od autorky. Myslím, že vyhledávat další díly nebudu. Nechci to nějak hanit, svoje čtenáře to určitě najde. Mě to zrovna moc neupoutalo a docela často jsem to při čtení odkládala. Zároveň jsem chtěla mít knížku přečtenou a nebyla zas tak špatná abych jí nedočetla.

čef
16.01.2023 4 z 5

Kdo by se nechtěl podívat na Hawai, ale pozor! Hemží se tu také hejno podvodníků, zlodějů a dokonce vrahů! Ještě, že tu máme Reagan, náhodičky a poslední chvíle. Autorka nás opět hladce provedla lehce napínavým příběhem z těchto jistě nádherných ostrovů, a přestože nám toho z tohoto díla moc hlubokých myšlenek neutkví, k odpolednímu odpočinku se kniha jistě více než hodí.

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Je to oddechovka. Nechci autorce křivdit, ale máminy knihy mají větší šťávu a spád. Ty detektivky co psaly s spolu jsou zase hezké. No uvidíme dál.

vikaa
24.03.2013 1 z 5

Jedna z knih,do které jsem se zaboha nemohla začíst a ani jsem ji nakonec nedočetla. Jednu hvězdu za snahu autorky. Na druhou stranu - asi si své čtenáře najde.

Val
23.10.2011 2 z 5

Byla jsem z této knihy poněkud v rozpacích. Ne, že by byla vyloženě špatná....ale.... chvílemi byl děj poněkud chaotický.... a přistihla jsem se, že už se těším, až to dočtu....