Mrcha vs. Hodná holčička

Mrcha vs. Hodná holčička https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380765/bmid_mrcha-vs-hodna-holcicka-OAy-380765.jpg 4 15 5

Jste “hodná holčička” nebo si plníte sny? Populárně rozvojová kniha je dílem představitelky ženského hnutí za sebevědomí, Martiny Brandové. Čtenářky díky knize prakticky ovládnou 4 principy sebevědomých a finančně svobodných žen! Odhalí tipy na úspěch v práci i podnikání, nakouknou pod pokličku světoznámých ikon a pobaví se u příběhu neuvěřitelného života autorky, která se z chůvy milionářů vypracovala do pozice milionářky! Součástí knihy je náramek spojený s výzvou, díky kterému si přijdou na své i aktivní čtenářky, které chtějí víc!... celý text

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Popisuje život autorky a děj může čtenáři poskytnou jiný pohled na svět.

michaela1091
02.04.2020 5 z 5

Naprosto skvěle zpracované dílo. Nesmírně jsem se u čtení pobavila. Tento styl ni vyhovuje a těším se na další díla z autorčiny tvorby. ????

@knihomolka
07.03.2020 3 z 5

Kniha obsahuje plno pravopisných a gramatických chyb a překlepů.

CtenarKarlik
03.12.2018 1 z 5

Velký humbuk kolem knihy, celkově spíše zklamání. Zjednodušující.

KlaraMar
27.07.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Dodává sebevedomi, autorka píše hlavně ze života, někdy se mi až tajil dech. Doporučuji každé ženě!

pro ženy feminismus sufražetky

Autorovy knížky