Mrazivý závan

Mrazivý závan
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173693/bmid_mrazivy-zavan-173693.jpg 4 358 358

Z ospalého podhorského mestečka Cleary v Severnej Karolíne zmizne päť žien a na miestach, kde ich ľudia videli naposledy, sa vždy nájde modrá stuha. Do mestečka sa vracia Lilly Martinová a chce dokončiť predaj chaty. Keď však autom dostane šmyk a zrazí neznámeho Bena Tierneyho, ktorý jej z lesa skočí pod kolesá, nemajú inú možnosť, len prečkať prudkú víchricu v chate. Čas v ich nedobrovoľnom väzení plynie veľmi pomaly a Lilly si uvedomuje, že život jej väčšmi ohrozuje neznámy spoločník než snehová kalamita.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Chill Factor , 2005

Luciska13
08.09.2017 5 z 5

Brownová opět nezklamala. Už třetí kniha, kterou jsem od ní přečetla jedním dechem. Napínavý příběh, ve kterém je prostor i pro romantiku. Nemám co dodat, už se těším na další, které si přečtu.

Jupijow
04.09.2017 4 z 5

Až na poslední dvě patetické věty moc povedená a zajímavě vystavěná detektivka.

Evaho73
25.08.2017 4 z 5

Typická brownovka - detektívna zápletka, široký okruh podozrivých, menej pravdepodobný vrah, osudová príťažlivosť a sladký hapiend.

helenkan
04.08.2017 4 z 5

Bezva čtení.

evin84
01.08.2017 3 z 5

Zavist se mi libila daleko vic

AdaVinculin
02.07.2017 5 z 5

Vůbec nic mi nepřišlo zdlouhavé, hned ze začatku se hezky začtete, začla jsem číst a dočetla ani nevim jak. Příjemné ,odlehčene, nenáročné čtení, určo můžu doporučit :-)

smartasan
19.06.2017 4 z 5

Začátek mne zklamal tak, že jsem chtěla knihu odložit, ale vytrvala jsem a nelituji!

moudivlacek
07.03.2017 5 z 5

Tušila jsem, kdo všechno je lump, přesto mě vrah překvapil, hádala jsem jiného lumpa. Docela dobře jsem se vcítila do pocitů Lilly i jejích strachů.
Opětovně prostě skvělá detektivka s nádechem romantiky, v tom je spisovatelka opravdu dobrá.
Nelituji, že jsem po této knize sáhla. Mohu jen doporučit.

LibraryGirl
27.06.2016 4 z 5

Stará dobrá Brownová:-) Ideální knížka na zchlazení v tomto parném létě:-)
Přesně co jsem čekala, jsem i dostala. Napětí a romantika, ale některé pasáže si mohla odpustit, moc se podle mě věnovala Dutchovi a Wesovi. Musím taky říct, že jsem se ze začátku nemohla začíst a uvažovala jsem, že knihu nedočtu, ale dobře jsem udělala, že jsem pokračovala. Poslední třetina příběhu je nejlepší, prostě to dopadlo, jak mělo:-)

prochajda
12.06.2016 4 z 5

Docela dobrá detektivka, nechybí napětí, romantika, dojetí a super hrdina...dobře se četlo a nenudila jsem se.

raty
15.02.2016 4 z 5

Vše, co čekám od Sandry Brown v knize bylo. Dobře se četla. Přesto musím říci, že má i lepší.

Abigail313
06.02.2016

Opravdu podařená detektivka, romantika a napětí dohromady dávají velmi dobrý příběh!

ovpana
28.12.2015 3 z 5

Super oddechový román , knížka má vtip napinavy děj a dobře se čte.

edulinka10
10.07.2015 5 z 5

Dočteno na dovolené, myslím, že byly některé pasáže zbytečně dlouhé, ale jinak se mi kniha velmi líbila...

jane1234
02.03.2015 5 z 5

Výborná detektívka, napínavá až do konca.

Selinute
16.02.2015 4 z 5

Poutavé a napínavé čtení plné překvapivých zvratů, kde samozřejmě nechybí ani láska, tak jak to u Sandry bývá zvykem. Taky jsem se trochu ztrácela v postavách agentů FBI, ale jak vidím z komentářů, nebyla jsem sama. Vraha jsem neodhalila, bylo to pro mě překvapení. Zatím u mě ale jednoznačně vede autorčina kniha Závist

zoew
12.01.2015 4 z 5

Už jsem skoro dala 5*, ale poslední odstavec Epilogu z toho udělal sladký kýč, takže jednu hvězdu ubírám. Jinak to ale bylo fajn, dobře se to četlo a vraha jsem tušila až zhruba 50 stránek před koncem.

1v8na
29.12.2014 5 z 5

Příběh byl velmi silný a velmi emotivní. Moc se mi líbil. Místy mi ale bylo do breku a Dutche mi bylo líto. A Scotta Hammera také.

betyy
01.10.2014

nemůžu si pomoct, prvních 200 stránek jsem se nudila a přemlouvala se, abych knihu neodložila. druhá půlka už byla dobrá a konec super a napínavej

estela1
07.09.2014

Super knížka, napětí, emoce, švih a spád, jsem nadšená.