Most přes navždy

Most přes navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/628/bmid_most-pres-navzdy-659673b65cf71.jpg 4 326 43

Autor o knize: "Tato kniha je příběhem o rytíři, který umíral, a princezně, která mu zachránila život. Je to příběh o kráse a netvorech, o kouzlech a pevnostech, o silách smrti, které jsou zdánlivé, a silách života, které jsou skutečné. Je to vyprávění o jednom dobrodružství, které je podle mě v každé době tím nejdůležitějším"... celý text

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , Synergie

The Bridge Across Forever , 1984

Addie
27.02.2012 5 z 5

Na Bachovi je úžasné, jakou krásu umí dodat slovům, aniž by měl být upozaděn jejich význam. Most přes navždy je knihou, ve které víc než otevřel své já světu, ukázal se totiž jako nesmírně vnímavý člověk, jemuž nečiní problém hloubat i nad věcmi, u nichž se to zrovna nepředpokládá. Uznává nenahraditelné hodnoty, a proto je tím, kým je.

Peace
03.08.2011 5 z 5

Hledání a nalezení Spřízněné duše, své Osudové lásky. Kdo by si tím nechtěl projít? :o) Já si to užila alespoň díky této knize :o)

misule8812
08.03.2011 5 z 5

Tato kniha popisuje část života Richarda Bacha. Vzhledem k tomu že popisuje období kdy hledal svojí pravou lásku, kdy jí našel a jak spolu procházeli společným žitím, je tato kniha dosti čtivá především pro dámy. Mě osobně se moc líbila a mohu doporučit nejen ženám.