Most času

Most času https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130612/most-casu-130612.jpg 4 61 22

Neuvěřitelný příběh o chlapci, do něhož se reinkarnovala duše válečného pilota z druhé světové války. Je návrat duší skutečnost? Reinkarnovala se do malého Jamese duše pilota, který zahynul ve druhé světové válce? Krok za krokem se chlapcovi rodiče snaží tuto záhadu objasnit a s každým dalším detailem, s každou další informací, která jako díleček zapadá do naprosto neuvěřitelné skládanky, se jejich původní nedůvěra rozplývá. Podivuhodný příběh malého Jamese ukazuje, že na některé věci není jednoduché najít racionální odpovědi. Strhující vyprávění, které se čte jedním dechem.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ,

Soul Survivor , 2009

Křehule
01.01.2014 5 z 5

Výborný kniha, která vás donutí zamyslet se nad tím, zda opravdu něco takového může existovat a navíc vám dá k tomu i důkaz. Opravdu napínavý příběh, strhující děj, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Jako plus bych viděla i popis historických skutečností a hrdinství letců.

tulipa
16.08.2012 3 z 5

Kniha je velice zajímavá a strhující. Je to kniha, která je ke konci velmi dojemná. Jediné, co bych zde vytkla, byly občasné pasáže, které zahrnovaly podle mého názoru až příliš podrobný archivální výzkum o letci, který zemřel při druhé světové válce. Kniha je také zajímavá z toho pohledu, že rodiče jsou křesťané, ale i přesto uvěřili v reinkarnaci. Již jsem o této problematice četla více a kniha určitě stojí za přečtení.

Autorovy knížky

2010  72%Most času