Mokrá náruč léta

Mokrá náruč léta
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2053/bmid_mokra-naruc-leta-zfV-2053.jpg 4 478 478

Sedmnáctiletá Iva, hlavní hrdinka nového románu, má o letošních prázdninách jasnou představu. Chce konečně začít žít a užívat života a především chce prožít opravdovou lásku s klukem, do kterého je dlouho platonicky zamilovaná přes Internet a nyní se mají konečně sejít a strávit spolu celý týden. Má to všechno pěkně promyšlené a je pro splnění svého snu ochotna udělat cokoli. Jenže ani ten nejdokonalejší plán nemusí vyjít tak, jak si to člověk představuje a všechno se může pořádně zamotat, zvlášť když se Iva nečekaně ocitá úplně jinde, než měla být, se sestřenkou Veronikou a partou nových přátel sjíždí Vltavu a navíc hezkých kluků běhá po světě tolik… Letní román s vůní malin, slunce, vody, večerních táboráků a všeho, co ke správným prázdninám patří, je plný lásek letních i těch druhých a vypráví o nelehké cestě k poznání a zasvěcení...... celý text

edith79
26.07.2016 5 z 5

Podle mě nejvtipnější knížka Lenky Lanczové. Hlavní hrdinka má ze začátku nos pěkně nahoru a právě proto ji potkávají neskutečné trapasy a horké chvilky. Opravdu se u této knížky neskutečně bavím kdykoliv ji čtu a to je každé léto :-)

Ann98
14.07.2016 5 z 5

Boží počteníčko!! Iva mi byla ze začátku velmi nesympatická, vadilo mi její chování k příbuzným, na můj vkus se chovala moc povrchně. Chápala jsem její rozpoložení a nechuť k příbuzným. Vždyť Bea nedodržela slib! Na druhou stranu si myslím, že i Bea měla právo na lásku. Postupně se ale Iva začala měnit ve fajn holku. Při pasáži, kdy jí někdo ukradl obleční a ona musela jet na kole nahá, jsem se lámala smíchy. Pirát byl pěkný hajzlík, ale kdo by odolal krasnému klukovi? NIKDO! Řekla bych, že měl dvě tváře. Jednou to byl namyšlený cynik, který nebral vztah s holkama moc vážně, ale byl to taky bezva kluk, v jehož společnosti se nikdo nenudil. Na konci mi ho bylo opravdu líto, vypadalo to, že se do Ivy opravdu zamiloval.

Hanulinas
27.07.2015 5 z 5

U této knihy jsem se hodně nasmála, už je to pár let co tu knihu mám a myslím, že se k ní budu stále vracet

warca
21.02.2015 2 z 5

Tuctový román. Jako u většiny knížek od Lanczové mě hlavní hrdinka naprosto vytáčela.

pavlinkaa
27.01.2015 5 z 5

Z knihy mám dobrý pocit. Musím říct, že situace když jim ukradli oblečení a Iva musela jet nahá na kole, tak jsem se opravdu od srdce zasmála až mi tekly slzy. Bylo mi líto, když podlehla Pirátovi a jsem ráda, za shledání s Romanem.
Opět pěkné počtení a opět jsem se vrátila zpět o minimálně 10 let .......

1v8na
19.08.2014 5 z 5

Spoiler - Plyne z toho poučení, že čekat se vyplácí. Nevím, jak bych se zachovala já na místě Ivy. A už vůbec nevím, jak bych k tomu přistoupila být Romanem. Ten kluk, i když je vymyšlený jen v knížce, tak má něco do sebe

evasamankova
28.06.2014 4 z 5

Výborná vtipná oddechovka. Občas se ke knihám L.L.. ráda vracím, i když mi už pěkných pár roků není -náct.

cocci_nella
28.04.2014 4 z 5

Ke knihám Lenky Lanczové se vždy ráda vracím, ač už mi není náct... I tato se mi líbila stejně jako všechny ostatni... Všechny její knihy jsou velice čtivé

noo.n.i.c.k
12.01.2014 5 z 5

musím říct, že z mého pohledu jde o jednu z nejlepších knížek z tvorby Lanczové... :) najde se i mnoho vtipných scén, u kterých jsem se opravdu skvěle bavila :)

KatušŠš
14.12.2013 5 z 5

Moc dobrá knížka.. :) Přečetla jsem jí ani né za 2 dny... :) Fakt super.. ale skončila dost divně.. :/ Myslela jsem že to bude nějak pokračovat s tím Romanem..

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes sahám po jiné literatuře :)

herotabe53
10.06.2013 3 z 5

Skvělá knížka od skvělé autorky:) Přečetla jsem si asi za 3dny a to jsem nějak moc nespěchala:)

Kykys
04.06.2013 5 z 5

Krásná knížka :3 Moc se jí povedla jako asi všechny ostatní knížky :DD

Fanny-nka
09.05.2013 3 z 5

Mne se knizka libila, obcas jsem se i zasmala.:-) Byla to proste dobra oddechovka.;)

Alexxandra
04.06.2012 3 z 5

Docela fajn odpočinkové čtení,ale jinak mě tato kniha docela zklamala,Lenka píše dááleko lepší knihy než je tahle.

bookcase
25.08.2011 3 z 5

Chtěla jsem si připomenout mládí.... lehké dívčí čtení.

WEIL
13.08.2011

Útěch pro dospívající, že život je často krásný, i když je třeba někdy ošklivý.