Moji slavní spoluhráči

Moji slavní spoluhráči https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205197/bmid_moji-slavni-spoluhraci-Rmt-205197.JPG 5 6 3

Knížka o špičkových sportovcích a reprezentantech z pera špičkového sportovce a reprezentanta.

Luigi1
21.05.2021 5 z 5

Tak tato kniha bude připomínat našim potomkům jak se dokázalo bojovat a prodat srdce kterým reprezentovali naši krásnou zemi.Jsou to opět velikáni našeho sportu.Doporučuju.

n.ezn.amy
04.06.2020 5 z 5

Hezká kniha o skvělých sportovcích své doby, koulaře Skobly, fantastického fotbalisty Masopusta, olympijského vítěze ve veslování Václava Kozáka a skvělého házenkáře Víchy. Jsou zde popsány hlavně jejich úspěšné závody a zápasy. Bohužel nutno konstatovat, že úspěch Jiřího Skobly byl podpořen dopingem a nadměrným užíváním anabolik, díky kterému následně zemřel na rakovinu jater.

Pavelpi
04.10.2019 5 z 5

Nádherná kniha o vůli sportovců a jejich vítězstvích a také prohrách.Jiří Vícha se dokonce v knize zmiňuje o mém strýci Františku Arnoštovi,který v době kdy Vícha končil začínal a byl jeho následovníkem.Na mistrovství světa v házené,kde ČSSR vyhrálo první místo spolu hráli naposled.