Zpackaný pokus

Z té milé zlaté rybičky se stala stvůra! Když Tomův brácha ponoří Frenkýho do jedovatého zeleného slizu, vypadá to, že už to Frenký nerozdýchá (nebo spíš nerozplave). Pomocí elektrošoku ho znovu vzkřísí, ale ejhle. Tenhle nový Frenký je teď nějaký divný. Proměnil se na velkou tlustou ZOMBÍ RYBU, která dokáže hypnotizovat… a pozor, touží po pomstě! Jestli se chceš válet smíchy, pusť se do čtení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261475/moje-velka-tlusta-zombi-ryba-moje-v-vIy-261475.jpg 3.99

Moje velká tlustá zombí ryba 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

My Big Fat Zombie Goldfish, 2013

Kniha Zpackaný pokus

Mates_2709
06.11.2018

Tuto knihu bych doporučil si přečíst těm kdo má rád humorné knihy. Také by se líbila těm kdo mají rádi takovéto deníky.

Kniha mě překvapila, protože tam byly sprosté slova. Tak když je to kniha pro děti tak jsem to nečekal.

Saša2009
10.04.2017

Knížka se mi líbila, ale nemuselo tam být tolik sprostých slov.

aidam
21.01.2017

Kniha se mi hodně líbila. Doporučuji přečíst i dva další díly.

knihomolik1
30.08.2016

My jsme slovo "kretén" nahrazovali mírnějším slovem "blbec". Synovi je teprve šest let. Jinak nás knížka bavila a pěkně jsme se u ní nasmáli. A líbilo se nám to natolik, že jsme si hned pořídili i druhý díl. :)

notburga
05.12.2015

Skvělá knížka, víceméně odpovídá věkovému doporučení. Sice jsme museli několikrát ozřejmovat, že slovo "kretén" se neříká (ne neděste se, takhle tam mluví jen zlotřilý bratr), ale jinak skvělé. Dobře se to četlo, děti se ani na chvíli nenudily a být to na nich, přečteme celou najednou. Rozhodně kniha, která umí zaujmout a to se u dnešních dětí počítá :)