Podmořský souboj

Vrátil se... a je ještě strašnější! Tom jede na výlet k moři. Aby mu nebylo smutno, vezme s sebou Frenkýho – svoji děsivou zombí rybu, která hypnotizuje pohledem. V moři Frenký narazí na superobřího zombí úhoře. Je možné, že by nelítostný Frenký narazil na soupeře, který se s ním může měřit? Je jasné, že se schyluje k souboji, který mořské hlubiny ještě nezažily. Další úlet zažije Frenký ve druhém příběhu. I když jeho tlusté tělo a příšerný vzhled tuto možnost spíše vylučují, stane se nemožné, a rybí zombík zazáří jako hvězda školního divadelního představení. Jestli se chceš válet smíchy, pusť se do čtení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269904/moje-velka-tlusta-zombi-ryba-podmor-jPm-269904.jpg 4.76

Moje velká tlustá zombí ryba 2.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

My Big Fat Zombie Goldfish: The SeaQuel, 2013

Kniha Podmořský souboj

PheobeDomi
22.08.2020

Já bohužel musím říct, že se mi víc líbil první díl, než ten druhý. Tento byl podle mě o hodně slabší, ale je to jen můj názor, chápu, že malým dětem se to líbí. :-)

Vojtrman
14.08.2020

Je to dobrá kniha, doporučuji všem, kteří mají rádi zombíky ????

Ozy
26.12.2017

Super kniha zaslouží si 5z5.

Saša2009
15.06.2017

kniha se mi líbila

aidam
21.01.2017

Pokračování - také velmi pěkné. Doporučuji.

knihomolik1
11.12.2016

Druhý díl se nám taky moc líbil. Tvoří ho dvě části. První příběh s elektrickým úhořem a druhý o školním divadelním představení, kde se vše jaksi zvrhne. Pobavilo a tak knize dávám pět hvězdiček.