Hustoupírský ekniha

Ivy a Olivia už nesmějí znovu ztratit jedna druhou! Přestože se Ivy a Olivia, dvojčata rozdělená při narození, opět shledaly teprve před několika měsíci, život bez sebe už si nedokáží představit. Jenže pan Vega se rozhodl, že se přestěhuje do Evropy – a že Ivy vezme s sebou! To ne! Optimistická roztleskávačka Olivia a vynalézavá upírka Ivy se rozhodly, že vymyslí plán, jak Ivy a jejího tátu udržet ve Franklin Grove. Ale jaký?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263202/hustoupirsky-263202.jpg 4.623

Moje ségra je upír 4.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), CooBoo

Kniha Hustoupírský

JankaV80
29.09.2019

Ivy a Olivia už ví, kdo je jich biologický otec. Ten se ale rozhodne, že se i s Ivy odstěhuje do Evropy za pracovní nabídkou, kterou nelze odmítnout. Je tomu opravdu tak? Opravdu chce pan Vegy do Evropy jenom kvůli práci NEBO je za tím skutečnost, ře chce dvojčata rozdělit, protože se bojí, že by upír mohl obyčejného člověka v podstatě zničit?
A tak se dvojčata, které od prvního okamžiku váže neuvěřitelné pouto, rozhodnout udělat cokoli, aby stěhování zabránily.
Opět super pokrčování.

Orange8knihomol
18.02.2018

Nádherná knížka. Moc se mi, jako milovníkovi Vánoc, líbilo, že v tomto příběhu byly popsány upíří Vánoce. Za mě SUPER! A jde se na 5. díl;)

brzda.

03.08.2016

prostě boží..

any333
15.07.2016

I když už znají tajemství o svých pravých rodičích, musejí se sestry rozdělit. A samozřejmě to tak nehodlají nechat!
Nejvíc mě dojala devátá kapitola, jak Olivia našla deník.
V tomto díle se dozvídáme něco málo o upírských Vánocích.

Marťa123987
10.09.2015

Už se na to těším až to budu číst (doma)