Moje řeč: Fejtónky Dobré češtiny

Moje řeč: Fejtónky Dobré češtiny

Jazykoví prznitelé, třeste se! Neduhy dnešní řeči, psaného projevu ii jazyka samotného pro vás s nadhledem a lehkostí rozebírají členové spolku Dobrá čeština, jehož členka byla v r. 2016 nominována na cenu Magnesia Litera. O tom, proč jsou poníci občas poně, zda Ježíška v předvánočním dopise oslovovat Vážený pane i o tom, proč když padá sníh, nesněhí, nýbrž sněží. Obsahuje články z blogu i fejetony napsané exkluzivně pro knižní vydání. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318654/moje-rec-fejtonky-dobre-cestiny-Al8-318654.jpg 4.46
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Computer Press (CPress)

blonďatá.luc

Pobavit a zároveň poučit je v dnešní době umění. Tvůrci této knihy to ale dokázali a tak mohu s klidným srdcem říct, že je to ideální kniha pro vášnivé filology i pro obyčejné lidi.