Moje nejoblíbenější jednorázovka

Moje nejoblíbenější jednorázovka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460264/bmid_moje-nejoblibenejsi-jednorazovka-RHU-460264.jpeg 4 332 72

Melinda Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single. Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Melinda a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod. Má to jen jeden malý háček: Melinda a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství. Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Melindini přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, její účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. Rozhodne se pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

My Favorite Half-Night Stand , 2018

Pasadenka
10.03.2021 3 z 5

Pro mě první kontakt s autorkami a dopadlo to dle očekávání. Taková jednoduchá blbůstka, která zpříjemní odpoledne a dá oddechnout od těžkého dne. I když DK píšou EROTIKA, tak tady rozhodně není.

Postavy jsou ploché, zápletka banální a děj předvídatelný – i když ono se tam toho vlastně moc nestane :D A i když to může vyznívat jako negativní kritika, tak opak je pravdou. Jednoduše príma oddechovka, napsaná jednoduchým, přímočarým jazykem. Za mě 3 hvězdičky. :)

lukonka
23.02.2021 3 z 5

Postavy i příběh nejlepších přátel mě nalákal o to víc jsem byla překvapená, že se ke čtení musím postupně nutit. Začátek se četl hezký, potom to už vázlo. Mel měla zajímavé povolání, s Reidem se k sobě hodili. Od Ch. Lauren jsem četla všechny knihy jedním dechem, měla jsem na knihu vysokou laťku a té se prostě nedotkla

Petra38
16.02.2021 3 z 5

Je možné být sama ze sebe zklamaná,že nejsem unesená z příběhu mých oblibených autorek? Při jejich spojení vyjde vždy strhující přiběh plný vtipu a vášně,bohužel tento byl takový neslaný,nemastný a ve finále by se kniha dala popsat jednou větou. Určitě se budu těšit na příští dílko a budu doufat,že jednorázovka mi prostě jen nesedla.

Jaruš71
04.02.2021 4 z 5

Od těchto autorek jsme zvyklé na víc, ale přečíst se to dalo a docela rychle, protože jsem věřila v odpuštění.

Majuš333
31.01.2021 4 z 5

Do tejto knihy som išla s nulovým očakávaním, keďže dve predchádzajúce knihy (Miluji tě, nenávidím tě a Spolubydlící ) boli fiaskom, tak po dočítaní som zostala milo prekvapená... Moje nejoblíbenější jednorázovka bola taká príjemná jednohubka na jedno nedeľné popoludnie, ale plné hodnotenie dať určite nemôžem...Božský bastard je len jeden :)

Mishickaa
31.01.2021 2 z 5

Musím uznat, ze jsem se na tuto knihu těšila. Po serii božský, knize miluji Tě, nenávidím Tě a spolubydlící je toho jedna z nejslabších co jsem od ni četla. Normálně mívám knihu max do 2 dnů přečtenou, tuhle jsem četla téměř 5 dní a musela jsem se občas i nutit, abych to dočetla.

majavcelicka
25.01.2021 3 z 5

Já se kolikrát v některých jejich rozhovorech ztrácela a kolikrát se i vracela, na co že ten daný člověk reagoval. Ztrácela jsem se i v jednotlivých přátelích. Jinak dobrá oddychovka, ale neurazí, nenadchne.

Arianne
19.01.2021 4 z 5

A mě se to líbilo. Bylo to jiné, než na co jsme od autorek zvyklí, ale opravdové. Přestože se vlastně nic moc nedělo, žádné přemety a salta, každá věta nutí čtenáře pokračovat na další. A další a další, až zjistí, že už nemá moc smysl knihu odkládat. Dopisní části ty dějové hezky doplňují a závěr se podařilo procítit až do konce, žádná ukvapená a překotná honba za "The End".
Jediné, co bych vytkla je obálka a název, neb působí trochu lacině.

preny
09.01.2021 3 z 5

Kniha nebyla špatná ale čekala jsem víc, postrádala náboj, který měla série Božský. Příběh vypadal slibně, i když chování Mel mi lezlo občas krkem. Chtěla bych mít takové přátelé, rozhodně bych se s nimi nenudila ????

uminaa
03.01.2021 4 z 5

Ako prvé na knihe ma zaujala profesia hlavnej hrdinky a chvíľu som dúfala, že autorky do tejto oblasti zabŕdnu viac, ale asi by to potom bola zbytočne zdĺhavé.
Možno som zo začiatku mala trošku problém sa začítať, ale prešlo ma to po prvej intímnej chvíľke medzi Reidom a Mel.
Bola som aj dosť prekvapená, že autorky zvolili obrátené povahy (aspoň mne to tak prišlo) - Reid mi prišiel tou svojou otvorenosťou, úprimnosťou a emóciami viac žensky, a naopak Melinda svojou citovou zdržanlivosťou a popieraním skôr chlapsky. Vo veľkej väčšine kníh som zvyknutá, že je to skôr naopak - muž emócie a svoje myšlienky drží pekne skrátka a žena má srdce na dlani. Trošku stereotypné, ale je to tak.
Melinde som veľmi fandila pri jej prerode z uzavretej osobnosti na zdieľajúcu a otvorenú priateľku, sestru a dcéru. Jej správy, ktoré boli adresované Reidovi, či priamo od nej alebo od Cat ma vedeli dojať, ale aj rozosmiať.
Tiež sa mi páčili zvyšní členovia tohto okruhu priateľov a trošku ma mrzí, že sa nejedná o sériu kníh, kde by sa autorky venovali samostatne aj Chrisovi, Alexovi a Edovi.
Trošku ma zamrzel "odfláknutý" koniec, kde autorky knihu ukončili na môj vkus až príliš stroho a rýchlo, za čo je moje hodnotenie o hviezdičku nižšie.
Celkový dojem z knihy je výborný. Dostala som v nej celú škálu emócií, čo milujem. Jednoducho dobrý štart do roku 2021 :)

Mikuše-Ivet
01.01.2021 2 z 5

Co to bylo? No popravdě jsem od knihy čekala víc... Mnohem víc než jsem dostala. Kniha se dobře čte, ale to bude, tak asi vše. Do čtení jsem se musela chvílemi nutit, protože jsem se dost nudila. Čekala jsem příběh, který bude plný energie a žhavých scén, ale dostala jsem jen nudný příběh s nulovou zápletkou.

petulkapeta
01.01.2021 4 z 5

Pěkný příběh a chapu že některé věci nerikala nahlas a držela v sobě...ale zavidela jsem ji ty její skvělé kamarády

JanaSustr
30.12.2020 3 z 5

Moc intoussky , jinak to nejde napsat.

Papita
28.12.2020 3 z 5

Nejslabší kniha mé oblíbené autorky...

domina
28.12.2020 3 z 5

Připomíná mi to spíš styl Vii Kelland než Lauren, ale je to celkem milá oddechovka

EvaSupovic
26.12.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka.

georginaa
26.12.2020 1 z 5

Tak tohle dílo se moc nepovedlo, dle mého názoru. Autorčiny díla ráda čtu, ale pro mě tohle bylo opravdu nudné, nezábavné, prostě příšerné. Nemohla jsem se asi do 80 strany začíst, děj mi stále nějak unikal a co jsem přečetla hned z paměti smazala. Na dospělí profesory prostě mi to nešlo a na to, že byli mladí se chovali jako starý a naopak. Honili si svá ega, ale vůbec to vlastně dějově nikam nevedlo.

julythreemosen
25.12.2020 4 z 5

Tato autorka je hodně oblíbená v žánru romantických knih a není divu, nejsou to takové ty hloupoučké knihy ala červená knihovna, ale mají v sobě nějaký přesah - tedy, aspoň tato kniha jej podle mě aspoň částečně měla. Bavilo mě to, kniha byla hodně čtivá a mě jako člověka pohybujícího se ve vědecké praxi hodně nadchlo prostředí univerzity a přírodních věd, všechny narážky na vědu a práci v laborce jsem si užila. Hlavní postavy byly hodně sympatické a jejich chování bylo podle mě opodstatněné a nic mi vyloženě nervalo oči. Asi to není něco, co by se mohlo snadno ve skutečnosti stát, ale bavilo mě to. Jak si 4 klučičí kamarádi a 1 kamarádka hledají přes seznamku partnera na společenskou akci. Bavila mě dynamika kamarádů a také formát chatů, který se v knize dost objevoval, a také dopisování přes seznamku byl příjemný prvek. Zkrátka, nemůžu i na nic stěžovat, knihu jsem slupla rychle a hned bych si od autorky dala další. Musím také vyzdvihnout, že mi v rámci možností připadalo jednání postav úměrné věku a nedočkala jsem se žádných trapných vtípků a poznámek či chování, jak někdy v romantických knihách vídám - takže to je za mne další palec nahoru.

Majka1979
20.12.2020 5 z 5

Osobne nemám knihe čo vytknúť. Od začiatku to bol perfektný príbeh partie ľudí, ktorí si rozumeli. Štyria chlapi, jedna žena... a čo sa stane, ak medzi jedným z nich a ňou príde k niečomu? Ako dopadne ich vzťah? Ide o vzťah alebo len o sex? Všetko to skomplikuje malá-veľká lož, ktorú jeden z nich bude musieť prekusnúť a tí zvyšní traja sa na to budú musieť pozerať a čakať, ako to vyriešia. Ostane partia alebo sa aj tá kvôli tomu rozpadne? Skvelé, zábavné, výborne napísané, pútavé.

lusitta05
19.12.2020 2 z 5

Dočítané po dlhšej prestávke, prestalo ma to baviť asi v polovici. Dala som tomu druhú šancu, ale za mňa nič moc, nemalo to tú správnu iskru.