Moje drahá teta

Moje drahá teta https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135910/mid_moje-draha-teta-1gR-135910.jpg 3 13 4

Dovolená na milovaném rodném ostrově Syltu. Šestačtyřicetiletá Kristina právě blaženě uvítá svého Johana a už tuší velkou nepříjemnost: stojí před ní teta Inge, čtyřiašedesátiletá otcova mladší sestra. Ale co dělá sama na Syltu? Navíc s tolika kufry! To, co Kristinina rodina v následujících dnech odhalí, je doslova přímo šokující. Jindy tak velice způsobná Inge srká sekt za bílého dne, navštěvuje jednoho lékaře za druhým a schází se s elegantním pětapadesátníkem. Že by se chystala po čtyřiceti letech manželství opustit Waltra, finančního úředníka na penzi? Když se pak ještě vynoří její nová přítelkyně Renata se svou viditelnou slabostí pro (nejen osamělé) starší muže, má toho Kristina dost. Je třeba, aby okamžitě přijel Walter a zjednal pořádek. Tetina chuť do života mezitím přiměje Kristinu k zamyšlení. Zdá se, že její teta navzdory svému věku vyráží k novým břehům, k čemuž ona sama nemá odvahu…... celý text

Žánr:
Literatura světová , Romány

Vydáno: , Víkend
Originální název:

Tante Inge haut ab , 2009


více info...

Přidat komentář

cukrovka
25.07.2017 3 z 5

Oddychové čtení. Příběh je jednoduchý a předvídatelný s trochou humoru.

Tevik
01.01.2017 4 z 5

Pohodové , úsměvné čtení na dovolenou.


Maryška
21.09.2015 3 z 5

Trochu naivní, možná předvídatelné, ale ne hloupé, jinak příjemné, čtivé. Jako oddychové čtení můžu doporučit. Trojice starších parťáků otec, strýc a kamarád mi přišla hodně zábavná.

bookcase
11.04.2014 4 z 5

Pokračování příběhu Kristiny a její povedené rodinky. Tentokrát je na paškálu teta, která se začne chovat podivně. Lehčí čtení na dovolenou, úsměvné a docela čtivé.