Moje cesta životem i mimo život pozemský

Moje cesta životem i mimo život pozemský
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445575/mid_moje-cesta-zivotem-i-mimo-zivot-poz-nhG-445575.jpg 1 1 1

Na začátku skutečného příběhu Dagmar Popové je velká, vášnivá, ale bolestivá láska. Když se z ní konečně vymaňuje, přichází nemoc. Dagmar ji zpočátku odmítá přijmout. Nechápe, jak se jí, zdravé holce, mohlo něco takového stát. Přestože postupně dochází k uvědomění, že nemoc je následkem jejího dřívějšího hloupého přání umřít, nevnímá ji jako trest, ale jako veliký dar. Intuitivně cítí, že cesta k uzdravení a šťastnému, plnému životu existuje. Cesta víry, lásky, cesta Boží. Vydá se po ní a nechá se vést. Na chvíli se ocitá i mimo pozemský svět, aby se vrátila jako jiný člověk. Zdravý, šťastný, milující.... celý text

Přidat komentář

Ema22
31.08.2020 1 z 5

Oceňuji odvahu autorky podělit se o své dojmy při léčbě závažné nemoci. Kniha je však jen útržkovitá a věty mnohdy nedávají smysl. Je to spíš reportážní záznam událostí, přičemž chybí detaily. Autorka zachycuje několik let na méně než 100 stranách. Dost mě rušilo nemotivované střídání času a osob.
"Vidím se ponechanou v hotelovém pokoji...Auto zpočátku ani nejde řídit, postupně se to zlepšuje, ale jezdíte velmi pomalu a při řízení posloucháte vyprávění pohádek. Ráda jezdím autobusem nebo vlakem, pozoruji bytosti okolo. Často vidím jejich duše, barvy. Dívám se na ně jakoby zvenku. Vidím, jak jdou, a nevědí kam. Jdou, vědomí mají ještě zavřené..."

Štítky knihy

partnerské vztahy duchovní život

Autorovy knížky

2020  20%Moje cesta životem i mimo život pozemský