Moderní web ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha se věnuje webdesignu a jednotlivým úpravám moderních prvků internetových stránek. V úvahu bere nové technologie i s ohledem na psychologii a vypozorované chování uživatelů internetu. Kniha poukazuje na to, že může existovat i jiný styl při tvorbě webových stránek. Nezoufejte, pokud neovládáte znalosti tvorby www stránek. Kniha Vám nabídne celou řadu inspirativních podmětů pro Vaše webové stránky, které si můžete nechat zapracovat od zkušených webdesignerů. Kniha je vhodná pro každého, kdo vlastní webové stránky, nebo si je plánuje vytvořit, zejména však pro učitele, studenty a vývojáře. Pro plné pochopení veškerého obsahu je vhodné mít základní povědomí o webových stránkách, grafice, znalosti jazyků HTML, CSS a JavaScriptu, zejména jQuery. Pokud tyto znalosti nemáte, stačí jen přeskočit některé kapitoly a vynechat tabulky se zdrojovými kódy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281343/big_moderni-web-1yS-281343.jpg 03
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Moderní web

orson
10.03.2016odpad!

V dnešní době si může vydat elektronickou knihu každý, proto se ani nepodivuji nad tím, že tato kniha vznikla. Co ale nechápu je, jak mohlo byť jen začínající vydavatelství takovýto počin spáchat - kdyby si aspoň dali tu práci a přečetli pár stránek z "knihy" tak by od toho dali ruce pryč (už jen kvůli velkému množství pravopisných chyb).

No nic, zpátky ke knize - osobně jsem se při jejím čtení královsky bavil. Jako retro parodie oboru webdesign je kniha super, bohužel méně znalí čtenáři by to nemuseli pochopit.

Celou mou recenzi si můžete přečíst zde: http://petr.vaclavek.com/article/726/jiri-lex-modern%C3%AD-web