Móda v proměnách času

od:

Móda v proměnách času

Obrazový lexikon se soustřeďuje zejména na základní pojmy současné módy a nejznámější módní značky. Kniha obsahuje v první kapitole velice stručnou historii vývoje odívání. Další část uvádí nejdůležitější pojmy módy od A-Z a třetí část knihy nabízí krátké reklamní medailony reprezentující mezinárodní módní značky... celý text

Obrazový lexikon se soustřeďuje zejména na základní pojmy současné módy a nejznámější módní značky.
Kniha obsahuje v první kapitole velice stručnou historii vývoje odívání. Další část uvádí nejdůležitější pojmy módy od A-Z a třetí část knihy nabízí krátké reklamní medailony reprezentující mezinárodní módní značky a jména slavných návrhářů, kteří se podílejí na určování módních trendů a stylů oblékání posledních desetiletí. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/107695/moda-v-promenach-casu-107695.png 3.310
Originální název:

Kleines Lexikon der Mode (2006)

Žánr:
Literatura naučná, Historie
Vydáno:, Rebo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Morgainne
02.04.2015

Knížku jsem koupila za 29 Kč v Levných knihách a myslím, že je to odpovídající cena. První část-stručná historie vývoje odívání- je opravdu stručná a celkem povrchní. Nejdůležitější pojmy módy je jen abecední seznam, kde je všechno pohromadě - módní styly, typy látek, části oblečení - jediné kritérium je abeceda. Lepší by bylo třídění podle jednotlivých skupin.
V poslední části je každá dvoustránka (někdy 4 stránky) věnována jednomu návrháři - vč. 1-2 fotek. Takže opět velice stručně.
Originální název určitě publikaci vystihuje lépe. O proměnách v průběhu času se moc nedozvíme, spíš je to stručný přehled o současných návrhářích.


Štítky

móda

Autor a jeho další knihy

Sylvia Jonas

Sylvia Jonas
německá

Uživatelé mají knihu

v Přečtených15x
v Knihotéce17x
v Chystám se číst2x
v Chci si koupit1x