Parfém - Trochu jiný...

Parfém - Trochu jiný... https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107697/parfem-trochu-jiny-107697.jpg 4 5 3

Parfém je ztělesněním krásy a luxusu. Tento lexikon zve čtenáře na objevnou cestu do světa vůní a drahých parfémů. Vysvětlí, jak funguje lidské vnímání vůní, a nastíní dějiny parfémování. Popisuje, jak vůně vznikají a z čeho se skládají, seznámí čtenáře s povoláním parfuméra, a navíc podává přehled nejznámějších světových značek parfémů s jejich charakteristikou. Nabízí i několik tipů a rad, jak vůně vybírat, nakupovat a používat.... celý text

Literatura naučná , Encyklopedie

Vydáno: , Rebo

Dumonts kleines Lexikon Parfüm , 2007

Katie88
Katie88
12.02.2023 4 z 5

Pro fanoušky parfémů... Nepodává žádné nutně nové informace, ale je pěkné to mít vše na jednom místě, v jedné knize, jako průvodce. Zpracování je pěkné, plné hezkých obrázků a líbí se mi, že kniha působí, že nestárne. Vše co platilo před 10 lety, platí stále.

Opatov
Opatov
18.07.2019 5 z 5

Docela zdařilý průvodce světem parfému, vývoj parfému a informace a rady k jejich používání. Určitě stojí za přečtení.

KriKri
KriKri
19.04.2014 2 z 5

Trocha historie, trocha současnosti. Doporučuji všem parfémoholikům. Pro ostatní asi kniha nebude mít váhu.

péče o vzhled parfémy

Autoři knihy