Moara - O čom všetkom je láska...

Moara s podtitulom O čom všetkom je láska... je kniha vlastných zážitkov niekoľkoročnej cesty životom mladej autorky s pozoruhodnými filozofickými zamysleniami, reminiscenciami a porovnaniami, ktoré čitateľa neustále držia, aby doslova hltal slová a neodtrhol sa od knižky, kým ju neprečíta celú.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277505/big_moara-o-com-vsetkom-je-laska-Gtv-277505.jpg 3.724

Kniha Moara - O čom všetkom je láska...

PetraBery
15.12.2020

Zpověď autorky, její vzpomínky, vnímání i prožívání částí života. Hodně otevřeně nás autorka vpustila do svého soukromí. Kniha se četla dobře, trochu rušivě na mě působilo přeskakování v časech, ale jinak příjemné čtení. Dala bych 3,5 hvězdy, to bohužel nejde, tak dnes zaokrouhlím nahoru.

Booksaddict
22.10.2020

Mně se to líbilo. Vždy jsem vnímala autorku této knihy jako povrchní a prvoplánovou krásku a ejhle...Omlouvám se za své předsudky a jsem ráda, že jsem si knížku přečetla. Je v ní hodně pravdy.

norrasun
15.05.2020

Oceňuji otevřenost, s jakou Vlastina popisuje šťastnější, ale i ta nepříliš šťastná životní období. Pasáž o porodu si a Adámka se mě hodně dotkla..

Ála1968
31.03.2020

Kniha nebyla špatná,jen mi vadilo přeskakování v čase.

deshalb
07.03.2017

Veľmi pekná, úprimná kniha, miestami aj dojímavá. Obdivujem Vlastinu Svátkovú, že šla s kožou na trh a odhalila v knihe kúsok súkromia a aká v skutočnosti je.

moore.allonsy
23.01.2017

Knížka je hřejivá, s moudry do života uvnitř, úsměvná mnohými situacemi. :)

bookcase
29.01.2016

Hodně osobní a intimní pohled do života umělkyně.

1v8na
03.09.2014odpad!

Omyl, vůbec mě to nebavilo