Mluv se mnou

Mluv se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222566/mid_mluv-se-mnou-222566.jpg 5 12 2

Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči. Nedaří se vám domluvit se se svým dítětem? Máte dojem, že vám nerozumí, nebo že nedokáže říci, co potřebuje? Užitečnou pomůckou mohou být pracovní listy, které vytvořila klinická logopedka Kateřina Slezáková ve spolupráci s ilustrátorkou Patricií Koubskou. Pracovní listy jsou určené pro děti s opožděným vývojem řeči, tzn. děti od dvou let, které nemají potřebu něco vyjádřit, mají velmi malou slovní zásobu, netvoří dvouslovné kombinace nebo je jejich řeč pro blízké těžko srozumitelná a mají výrazně lepší porozumění řeči než vyjadřovací schopnosti. Pracovní listy osloví rodiče malých dětí a také klinické logopedy, kteří s nimi pracují.... celý text

Varjohukka
17.11.2023 5 z 5

Velmi nápomocné pracovní listy, které jsme s dcerkou hojně využily nejen při návštěvě logopedie, ale i doma.

HáTa94
08.01.2019 5 z 5

Hezké pracovní listy, plné černobílých obrázků, které mohou děti vybarvovat, a tak rozvíjet své grafomotorické dovednosti. Publikace se skládá z okruhů, které by měly zvládat děti od tří let. Dítěti poskytuje slovní zásobu, pomáhá mu tvořit věty. Co bych vytkla je to, že některé stránky jsou méně přehledné pro množství obrázků, avšak umožňují dítěti rozvíjet zrakové vnímání. Takže bych to jako mínus ani nebrala. Doporučila bych ji rodičům a jejich dětem. Ve své práci ji využívám, ale nemohu nechat děti, aby do ní psaly.

logopedie

2014  100%Mluv se mnou