Mluv jako TED

Mluv jako TED https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293657/bmid_mluv-jako-ted-taa-293657.jpg 4 28 4

NAUČTE SE SVÉ MYŠLENKY SDÍLET S OSTATNÍMI A UPOUTEJTE JEJICH MYSL A SRDCE NATOLIK, ŽE VÁS BUDOU NÁSLEDOVAT. Nestačí mít skvělé myšlenky a nápady. Abychom uspěli, musíme své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění našich snů. Dobře zabalené a podané myšlenky mohou změnit svět. Někteří lidé jsou v prezentaci svých myšlenek výjimečně dobří. A my ostatní se tomu od nich můžeme naučit. Tato kniha odhaluje techniky nejlepších TED speakerů z celého světa. Mluv jako TED poslouží každému, kdo chce - udělat skvělou moderní prezentaci na jakékoliv téma, - šířit zajímavé nápady, - svým projevem „ chytit posluchače za srdce“, - mluvit s větší sebejistotou a beze strachu, - dodat své prezentaci přirozený spád. TED je celosvětový fenomén. Sdružuje přední světové myslitele, kteří svými prezentacemi dokážou nadchnout posluchače pro cokoliv na světě. Na konferencích TEDx s heslem „myšlenky, které stojí za šíření“, vystupují zajímaví lidé, kteří mají lidem co nabídnout. Cílem vzájemného vzdělávání a sdílení příběhů je vnitřní růst jak jedinců, tak společnosti. V rámci TED konferencí vystoupili např. Steve Jobs, Simon Sinek, Brené Brown a další.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , BizBooks

Talk Like TED , 2014

Gi-Gi
04.04.2022 4 z 5

mě kniha nadchla, ještě si musím pustit zmiňovaná videa, ano, informace se opakují, ale když vezmeme několik knih na toto téma - tedy umění přednášet, jsou tyto informace obsažené ve všech, od našich i zahraničních autorů, takže velice čtivé a řekla bych, že i účinné

Belatris
27.01.2017 2 z 5

Přišla vhod při výběru zajímavých TED videí, ale v textu se tolikrát opakovaly již řečené informace, že by kniha potřebovala ještě jedno kolo korektur navíc. Některé tipy se hodí, ale ty by se vešly do brožurky o 50 stranách.

azghardi
30.12.2016 3 z 5

Ano, ta kniha má v sobě pár zajímavých myšlenek. Ale těch pár myšlenek lze zkrátit na méně než 50 stránek. Připadalo mi že čtu pořád dokola to samé.
Jediné, co na autorovi oceňuji je snad nejdetailnější rozbor vybraných prezentací, které si pro knihu vybral.

benyben
28.05.2016 5 z 5

Úžasná a naprosto inspirující kniha. Doporučuji všem, kdo váhají o jejím přečtení či koupi! ;)