Mluv jako TED

Chcete, aby vás ostatní poslouchali? Abyste zaujali, musíte své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění
vašich snů. Dobře formulované a podané myšlenky mohou změnit svět. Tato kniha odhaluje techniky nejlepších TED speakerů z celé-
ho světa. Učte se od těch nejlepších! I vy to můžete dokázat.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/281620/mluv-jako-ted-tzd-281620.jpg 3.712
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, BizBooks

Belatris
27.01.2017

Přišla vhod při výběru zajímavých TED videí, ale v textu se tolikrát opakovaly již řečené informace, že by kniha potřebovala ještě jedno kolo korektur navíc. Některé tipy se hodí, ale ty by se vešly do brožurky o 50 stranách.

azghardi
30.12.2016

Ano, ta kniha má v sobě pár zajímavých myšlenek. Ale těch pár myšlenek lze zkrátit na méně než 50 stránek. Připadalo mi že čtu pořád dokola to samé.
Jediné, co na autorovi oceňuji je snad nejdetailnější rozbor vybraných prezentací, které si pro knihu vybral.

benyben
28.05.2016

Úžasná a naprosto inspirující kniha. Doporučuji všem, kdo váhají o jejím přečtení či koupi! ;)

Carmine Gallo

Carmine Gallo