Mluv jako TED

Mluv jako TED https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281620/bmid_mluv-jako-ted-tzd-281620.jpg 4 28 4

Chcete, aby vás ostatní poslouchali? Abyste zaujali, musíte své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění vašich snů. Dobře formulované a podané myšlenky mohou změnit svět. Tato kniha odhaluje techniky nejlepších TED speakerů z celé- ho světa. Učte se od těch nejlepších! I vy to můžete dokázat.

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , BizBooks

Talk Like TED , 2014

Gi-Gi
04.04.2022 4 z 5

mě kniha nadchla, ještě si musím pustit zmiňovaná videa, ano, informace se opakují, ale když vezmeme několik knih na toto téma - tedy umění přednášet, jsou tyto informace obsažené ve všech, od našich i zahraničních autorů, takže velice čtivé a řekla bych, že i účinné

Belatris
27.01.2017 2 z 5

Přišla vhod při výběru zajímavých TED videí, ale v textu se tolikrát opakovaly již řečené informace, že by kniha potřebovala ještě jedno kolo korektur navíc. Některé tipy se hodí, ale ty by se vešly do brožurky o 50 stranách.

azghardi
30.12.2016 3 z 5

Ano, ta kniha má v sobě pár zajímavých myšlenek. Ale těch pár myšlenek lze zkrátit na méně než 50 stránek. Připadalo mi že čtu pořád dokola to samé.
Jediné, co na autorovi oceňuji je snad nejdetailnější rozbor vybraných prezentací, které si pro knihu vybral.

benyben
28.05.2016 5 z 5

Úžasná a naprosto inspirující kniha. Doporučuji všem, kdo váhají o jejím přečtení či koupi! ;)