Mlsný ježek Toník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vybíravost v jídle může překazit i zimní spánek Ve vysoké trávě se schovává zvláštní zvířátko. Poznáš ho podle jeho bodlinek? Kdo by to tak asi mohl být? Ten malý čmuchálek se jmenuje Toník a je to ježek. Toník je moc zvědavý. Obzvláště se mu moc líbí objevovat, co skrývá les, louka a potok. Když má Toník moc pohybu, tak mu někdy začne kručet v žaludku. Pohádka pro malé i velké čtenáře, která odhalí řadu zajímavostí ze života těchto zvířátek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420001/mlsny-jezek-tonik-nqh-420001.jpg 4.88
Žánr
Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Mlsný ježek Toník

Přidat komentář
LucieB.
06. listopadu

Příběh Mlsného ježka Toníka ukáže dětem, jak je důležité jíst pestrou stravu, kterou potřebuje jejich tělo, aby mohlo správně fungovat. Není důležité jíst úplně všechno, ale mít dostatek ovoce, zeleniny, bílkovin a minerálů a pak jim to bude běhat a skákat úplně samo! Je to knížka o překonávání zlozvyků a také o tom, že je třeba vydat se jinou, správnější a také daleko zdravější cestou.

Blaufik
29. října

Kniha je určena nejen k předčítání pro ty nejmenší, ale myslím si, že by mohla bavit i začínající čtenáře. Díky příběhu o vybíravém ježkovi by mohli být pozitivně motivováni ke zkoušení nových jídel. Veverka totiž Toníkovi ukázala, že jídlo je nejen povinností, ale také zábavou se spoustou zajímavých chutí, které by bylo škoda neobjevit.

Tento laskavý příběh, ve kterém se v závěru zrodí i velmi důležité přátelství se dětem bude jistě líbit. Pokud je vaše ratolest navíc nadšenec do lesních zvířátek, věřím, že se tato kniha objeví na seznamu TOP.

bookcase
19. října

Pohádka o mlsném ježkovi pobaví velké, malým vybíravcům snad pomůže, aby se naučili, že nejen z pamlsků je člověk, tady vlastně ježek, živ.

Autor a jeho další knihy

Andrea Reitmeyer
německá, 1979

Podobné knihy

Kniha Mlsný ježek Toník je v

Přečtených10x
Doporučených1x
Knihotéce1x
Chystám se číst1x
Chci si koupit2x