Mistrovství práce s DSLR

Mistrovství práce s DSLR https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336941/bmid_mistrovstvi-prace-s-dslr-8Uy-336941.jpg 5 33 4

Limitovaná edice Nikon 2016. Kniha Mistrovství práce s DSLR jako první nabízí opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se práce s DSLR. Jde o původní českou publikaci, na které tým lektorů IDIFu pracoval skoro rok. Autorem textu je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Začtěte se do této unikátní knihy a najděte odpovědi na své otázky.Kniha je napsána sice velice odborně, ale Roman Pihan tyto termíny vždy vysvětlí velice přesně, jasně a srozumitelně. Proto se člověk nemusí bát, že by něco nepochopil. Jeho jazyk je ale spíše odbornější. Sám Roman Pihan o ní mluví jako o knize, která má seznámit uživatele s provozem zrcadlovky, jejím pochopením a samozřejmě bezchybnou obsluhou. Na tuto publikaci navazuje Mistrovství práce se světlem, kde naopak rozebírá taje světla, tonalitu barev a bere na zřetel jeho zpracování.... celý text

Ashi
11.07.2020 5 z 5

Jednoznačně nejpřehlednější kniha, kde jsou všechny informace ohledně techniky focení. Knih jsem četla více, ale tato je opravdovou biblí. Je zde nejpodrobnější popis funkce zrcadlovky - to jinde nebývá, kapitoly jsou členěny podle okruhů a každé téma je pak rozebíráno na dvoustravě. Nevýhodou snad je jen, že je kniha obří a nikam se nevejde - menší formát a více stran by byl lepší. I vydání z roku 2013 je stále aktuální (dokonce se tam už zmińují dnes populární bezrcadla).

duben
02.03.2015 4 z 5

Doporučuju všem kdo si koupí zrcadlovku a pak chtějí poradit co s ní. Základy, pěkně srhnuté. Jediné co mi na knize extrémně vadí je formát. Je zbytečně velká, přitom text je pak na víc sloupců a je díky rozměrům nejde číst jinde než doma někde v křesle, na sedačce nebo u stolu. Zapomeňte, že byste ji vzali s sebou do vlaku, autobusu nebo třeba s sebou někam na focení do terénu.

GOD-Complex
24.01.2014 4 z 5

Super tutorial knizka pro zacatecniky s DSLR vcetne peknych nazornych fotek. Neni spatne si neco podobneho precist jako intro, ale nasledne stejne doporucuju radeji vzit fotak do ruky a jit samostatne testovat a v priapde potreby chekovat danou problematiku na internetu plnem diskuzi a video tutorialu, knihy jsou v tomhle smeru z me perspektivy uz pase. 7/10

vipera
07.06.2013 5 z 5

Pro všechny, kdož chcete fotit....Tahle kniha vám poskytne veškeré informace o focení digitální zrcadlovkou. A tím myslím opravdu veškeré. Skvělá knížka.

fotografování

Roman Pihan