Doktor Láska

Doktor Láska https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510505/bmid_doktor-laska-plV-510505.png 4 171 46

Mistři lásky série

< 3. díl

Toby Jenner je sice vysoký, pohledný a vlastní největší sbírku svetrů na světě, ale jeho úspěchy u žen jsou žalostné. Přestože je počítačovým géniem, který stojí za nejúspěšnější seznamovací aplikací všech dob, zdá se, že Doktor Láska dokáže předpovědět dokonalého partnera úplně všem kromě sebe. To se však změní, když mu do života vstoupí krásná, inteligentní a velmi osobitá žena. Joanna Cassidyová zažívá vztahové trable, a proto přestala randit s muži, kteří nejsou ti praví, a vkládá své naděje na změnu milostného života do aplikace Soulmate. Během několika hodin v její blízkosti si Toby uvědomí, že konečně našel spřízněnou duši, po které vždycky toužil. A co víc, zdá se, že ona to cítí stejně. Je tu jen jeden problém – podle jeho vlastního nejmodernějšího algoritmu k určování partnerské kompatibility nemají šanci, že by jim to klapalo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Doctor Love , 2022

anetkapol
15.06.2023

Moje čtení na dovolené.

Jenny46
13.06.2023 5 z 5

Na 3 díl jsem čekala a je lepší si přečíst díly po sobě některé informace navazují a máte jasno při čtení ( to si musí každý zvolit sám)
Letní čtení oddechová příjemná romantika, vtipné dialogy jsem spokojená .o)

Rozhlédnu se kolem a rukou si otřu vousy. U několika párů se to rozhodně vyvíjí slibně. Taneční parket je plný lidí, kteří se vlní v pomalém hypnotickém rytmu, a v temných zákoutích podniku zahlédnu nejméně tři páry, které se líbají.
Mise splněna, řekl bych. Dobrá práce, Doktore Lásko.

Ksakru, teď už tu odpornou přezdívku používám i já? Nepřijatelné.

evineckY
09.06.2023 5 z 5

Dnes, i když venku bily hromy - blesky, jsem mněla náladu na tak pěknou romantiku.
Příběh se mi líbil, protože Tobyho přístup k rodině byl neskutečný a samozřejmě k Joanně.
Velké + dávám za použitou umělou inteligenci, která se v romantice (krom fantasy) vidí moc málo.
Kniha je originální, vtipná i vážná a já jsem moc spokojená :-)

Toby, já nemám křišťálovou kouli a vím, že podle matematiky nemáme šanci na úspěch. Ale taky vím, že tě miluju víc, než jsem si myslela, že je vůbec možné, a i když je láska složitá, může být taky neuvěřitelně jednoduchá. Protože láska není dokonalá. Je těžká, stresující a děsivá, ale i přes to všechno jsem si tě vybrala. Je mi jedno, co říká matematika.

Hatshepsut
06.06.2023 4 z 5

Povedený romantický příběh s Tobym a Jo v hlavních rolích. Tato autorka umí použít vtipné dialogy, které celý děj příjemně okoření. Pouze konec knihy mi už přišel natahovaný, takže o hvězdičku méně. Za to Jeeves byl nevšedním a rozhodně zajímavým zpestřením celého vyprávění.

"Super! Máme rande." Při pohledu na můj výraz se rychle opraví: "Ne, tak jsem to nemyslela. Samozřejmě, že to není rande. Přátelé jako my spolubydlící nemají rande. My máme"
"Večeři?" navrhnu.
"Ano! Je to večeře. Tak se měj."
"Jasně. Zatím."
Oba vykročíme k výtahu, kde čekáme, až se otevřou dveře. Když k tomu dojde, vstoupíme dovnitř, a pak svorně zíráme na dveře, jak se zavírají.
Po několika vteřinách prolomím ticho: "Asi jsme se měli rozloučit až dole."
Joanna přikývne. "Asi jo."

kristy.books
02.06.2023 4 z 5

Doktor Láska je tretím dielom série Mistři lásky. Bola to príjemná a celkom vtipná romantická oddychovka, ktorá bola obohatená o určité "pikošky" z prostredia techniky. Mne sa napríklad páčilo, ako autorka do príbehu zapojila umelú inteligenciu, bolo to naozaj zaujímavé spestrenie romantiky (hoci na druhú stranu musím tiež povedať, že bolo aj trochu "strašidelné" vidieť, čo všetko už takéto vychytávky dokážu robiť).

Toby bol šikovný IT-čkár, veľký odborník vo svojom obore, introvert, ktorý nerád trávil čas vo veľkej spoločnosti a verejne vystupoval, starostlivý syn, brat a kamarát. V niektorých veciach bol síce trochu stratený, ale inak veľký sympaťák. V poslednej dobe sa to naňho valilo zo všetkých strán, jeden problém striedal druhý, chodil z jednej práce do druhej, takže na oddych mu nezostával takmer žiadny čas. Občas mi ho bolo dosť ľúto a najradšej by som ho objala.

Okolo Joanny bolo veľa tajomstiev. Nemali sme tu žiadnu kapitolu z jej pohľadu, o svojom súkromí s nikým nehovorila, takže dosť dlho sme o nej takmer nič nevedeli. Toto bol jeden z dôvodov, prečo som si k nej hľadala cestu trochu dlhšie. Keď sme sa dozvedeli o jej minulosti, už som jej dokázala lepšie porozumieť. Navonok úspešná žena, vo vnútri zlomená duša, ktorá si prešla viacerými náročnými obdobiami. Obdivujem ju, ako rýchlo a bez pomoci sa dokázala vypracovať.

Medzi Tobym a Joannou ihneď preskočila iskra, ale randiaca aplikácia, ktorú vymyslel Toby, im vyhodila veľmi nízke percento kompatibility, preto sa rozhodli, že zostanú len kamarátmi... to sa však ľahšie povie než vykoná. Srdce je hold niekedy silnejšie než rozum. Obaja sa dosť natrápili, navzájom si ublížili, no najskôr sa potrebovali mať naučiť radi sami seba, aby mohli milovať niekoho iného.

Užila som si aj zápletku ohľadom odhalenia podvodov, ktoré mal na svedomí jeden z najväčších miestnych podnikateľov. Bol to poriadny hajzel, neraz sa mi kvôli jeho rečiam a správaniu otváral nožík vo vrecku. Celý čas som dúfala, že všetko zlé, čo počas svojho života urobil, sa mu raz vráti.

Verunka4444
18.05.2023

Tak za mě asi nejlepší díl,potřebovala jsem jednoduchou a nenáročnou romantiku,což pan Doktor splnil :)

romantika

Leisa Rayven