Rozkošný utečenec

Rozkošný utečenec https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440541/bmid_roztomily-uprchlik-BV1-440541.jpg 5 8 2

Zoznám sa so sympatickou Miškou, ktorá má v korune košatej lipy veterinárnu kliniku. Tentoraz jej pomoc potrebujú malý hýľ a zoslabnutá sýkorka. Mišku poprosí kamarát, aby sa mu postarala o zajačika. Zvieratko však dievčatku utečie. Kto je vlastne rozkošný utečenec? Aké zatúlané zviera nájdu kamarátky v lese? A čo je to Poradca malého veterinára? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Misia i jej mali pacjenci. Milusi uciekinier. , 2017

annes
22.05.2021 5 z 5

Jako jednohubka, když za okny padal déšť. Opět ty ilustrace jsou por mě top :-) a Pupík stále boduje ;-)

bea.mari
14.04.2020 5 z 5

(SPOILER) Byla jednou jedna malá Míša, bylo jí 7 let. A jednoho rána její dědeček jí dal na dva týdny králíka. Jmenoval se Snížek. Druhý den Snížek utekl, když Míšina maminka šla z práce domů. Míša ho hledala a pak v sobotu přijel dědeček a vyzvedl si Snížka. A pak Míša byla nemocná a četla si o třech bratrech, jak přepluli Amazonku a skákali po lijánách. A pak přišla její kamarádka Evička, která ji objala, a Pupík, to byl Míšin pes, řekl Evičce, že v krmítku je ptáček. A Evička ho přinesla k Míše domů a pak se o něj staraly. Pak už konečně bylo jaro a Míša se uzdravila. A na louce u lesa našly srnku, která ležela ve sněhu, a Evička se ptala, proč neutíká, protože viděla vždycky srnky utíkat. A Míšu napadlo, že nemá dost jídla, takže já nakrmily. Daly jí jablka. Když už bylo sluníčko, tak Míšina maminka a tatínek šli na procházku a Míša poskakovala za srnkou a rodiče se divili, že ji Míša zná.
Líbilo se mi to hrozně moc, protože tam Míša léčí zvířátka a já chci být taky veterinářka.