Promoklé kotě

Promoklé kotě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421514/bmid_promokle-kote-hIL-421514.jpg 5 11 2

Míša jede se svými rodiči na výlet do hor za kamarády, kteří bydlí na salaši a mají stádo oveček. Když jedna z nich beze stopy zmizí, je na Míše, aby ji vypátrala. Stejně tak musí pomoct promoklému kocourkovi, když je dědeček veterinář na dovolené. Dokáže si Míša poradit, a jaké nebezpečí číhá na osamělé labutí mládě v parku? To všechno se dozvíš z těchto milých vyprávění.... celý text

Metla
30.10.2021 4 z 5

Roste mi doma náročná čtenářka. Ještě před rokem by každé kravině dávala 5 hvězdiček, poslední dobou často hodnotí: "Hmm, tak tři." Totéž jsem překvapivě slyšela i tentokrát, přitom knížka obsahuje trojici pěkných příběhů o pomoci zvířátkům, plno pěkných ilustrací, napsané je to taky pěkně (dobře se mi četlo, žádné klopýtání v divně poskládaných větách) a navíc je hlavní hrdinka pěkná holka, samozvaná veterinářka s vlastní klinikou, jen o málo starší než cácorka. Nechápu, proč knížka nevyvolala nadšení, měla k tomu veškeré předpoklady. Snad to chtělo méně oveček a labutí - kočky, psi a koně jsou holt atraktivnější. Co se mě týká, tohle je milá knižní série pro čerstvé (zvířátkomilné) školačky. 80%

annes
22.05.2021 5 z 5

Míša opět nezklamala, jak svou šikovností, různorodostí tak krásnými ilustracemi. Je obětavá a laskavá a na to, že je jí sedm i celkem nápaditá a soběstačná (v dnešní době až neuvěřitelné)..