Minutová moudrost

Každou anekdotu v této knize přečtete za minutu. Budete mít mistrův jazyk za poněkud matoucí, nadnesený, dokonce přímo za bezobsažný. Bohužel to není lehká kniha ke čtení. Nebyla napsána jako instruktážní příručka, ale jako nástroj, který nás má probudit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26603/minutova-moudrost-26603.jpg 4.328

One minute wisdom (1987)

Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Cesta

pindo

Pri tejto knihe som musel zápasiť sám so sebou, pretože som mal veľký problém ostať pri jednom príbehu na deň, ale spätne musím povedať, že je to tak správne - aj keď originalita príbehov navádza na zhltnutie knihy. Vyvarujte sa toho!!! :) Prinesie Vám to ovocie!

bleska
11.07.2014

"Neštěstí mohou přinést růst a Osvícení," řekl Mistr.
Pták měl svůj úkryt v uschlých větvích stromu, který stál uprostřed rozlehlé pusté planiny. Jednou vichr strom vyvrátil, a tak musel ubohý pták letět stovky mil, aby si našel nový úkryt - až nakonec dorazil k celému lesu stromů a všechny byly obtěžkané ovocem.
Kdyby uschlý strom přežil, nic by ptáka nepřimělo, aby se vzdal svého bezpečí a odletěl.

vipera
07.06.2013

Krátké příběhy pro hloubavé momenty...

Jassem
16.02.2012

Kniha, kterou kdybych nedostal, asi bych si ji nekoupil. Přesto, někdy jsou chvíle, kdy si člověk chce dodat trochu té minutové moudrosti.

,,A pozor - příběhy užívejte v malých dávkách! Předávkování snižuje jejich účinnost."