Výprava za diamantovým mečem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha není autorizována ani podporována společnostmi Mojang AB, Notch Development AB nebo Scholastic Inc. ani jinou osobou či společností, která vlastní autorská práva na jméno či značku hry Minecraft. SVĚT MINECRAFTU JE PLNÝ NEBEZPEČÍ. PŘIPOJTE SE KE STEVOVI A POMOZTE MU ZACHRÁNIT JEHO VESNICI! Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno, co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu, je postel, malý dům a jídlo. Každé ráno se vydává do vesnice, kde mění vypěstované obilí za smaragdy, brnění, knihy, meče nebo jídlo. Jedné noci ale poklidnou idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního kováře. Bez něj je celá vesnice naprosto ztracená. A tak se Steve rozhodne opustit teplo domova a vydat se na nebezpečnou výpravu do hlubin Minecraftu. Musí najít čtyřicet diamantů, z nichž chce ukovat mocný meč, schopný vesnici ochránit před dalšími útoky. Na své výpravě potká trojici ostřílených lovců pokladů: Maxe, Henryho a Lucy, kteří se zrovna snaží získat cennosti z opuštěného chrámu. Domluví se, že Stevovi s jeho úkolem pomohou. To ale netuší, jaké nebezpečí na ně v hlubinách číhá. Najde Steve vytoužené diamanty a zachrání svou vesnici? Může lovcům pokladů vůbec věřit? Pomohou mu splnit úkol, nebo bude nakonec všechno jinak? Winter Morgan není reálná osoba. Je to pseudonym úspěšné autorky desítek knih pro děti i dospělé. Má syna, který neustále závislačí na Minecraftu, a dceru, jejíž bratříček ji nechce kvůli svým honbám za diamanty pustit k počítači. Všichni žijí v newyorské čtvrti Brooklyn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/246395/vyprava-za-diamantovym-mecem-ucW-246395.png 3.312
Série:

Minecraft: Neoficiální hráčovo dobrodružství (1.)

Orig. název:

The Quest for the Diamond Sword (2014)

Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Computer Press (CPress)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Výprava za diamantovým mečem

Přidat komentář
Jhonza
12.09.2018

Super knížka nejen pro minecrafťačky a minecrafťáky.

Risris
30.10.2017

Spokojenost,baví mě tato série z minecraftu.

h.mose
07.10.2017odpad!

Knihu dostal syn. Byla jsem zvědavá, co že to ta dnešní mládež čte. Nestačila jsem se divit! Schválně jsem se přemohla a přečetla tuto útlou knihu celou. Je to skutečně odpad! Jsem úplně dožraná, že někdo může takováhle "díla" vůbec publikovat...!!!

andelina
29.04.2017

Četla jsem synovi. Mé utrpení a literární hrůza :D byly vykoupeny vytřeštěnými dětskými očkami, barvitým vyprávěním a kopou informací o tom, jak to chodí ve hře Minecraft. Sama bych si to nepřečetla, proto nemůžu soudit - sedmiletý syn tuto knihu žral! :-)

lucie2371
14.01.2016odpad!

Čekala jsem,že to bude lepší :/ Kniha mě trochu nudila

notburga
17.05.2015

Nebylo to špatně, i když asi zatím nejslabší příběh, který jsem s touto tématikou četla. Děj se dal hodně předvídat, ale pravda, nejsem dvanáctileté dítě.

Štítky

Minecraft (hra) počítačové hry

Autor a jeho další knihy

Winter Morgan

Winter Morgan
americká

všechny knihy autora

Kniha Výprava za diamantovým mečem je:

v Přečtených18x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených5x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech2x