Mimozemšťané - Odhalení největšího světového tajemství

Mimozemšťané - Odhalení největšího světového tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406763/bmid_mimozemstane-odhaleni-nejvetsiho-sv-xfJ-406763.jpg 4 36 10

Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged Je to největší tajemství 20. století, o kterém se média bojí mluvit a vědci seriózně přemýšlet. Veřejnost je udržována v klamu, aby jako slepé stádo hleděla jinam. - Sueneé, 2017 Nové zázračné technologie jsou už k dispozici a mohou zabránit globální ekologické katastrofě. Už žádná těžba fosilních paliv, už žádný benzín, uhlí, jaderné elektrárny nebo spalovací motory. Blížíme se konci jedné velké éry. Ale podaří se na této cestě k lepšímu uspořádání světa pozvednout hlas pravdy a překonat odpor mocných vlivových skupin? Dr. Steven M. Greer je na poli ET/UFO jednou z vůdčích autorit. Úřadujícím americkým prezidentům, členům Kongresu, ředitelům CIA a DIA i mnoha dalším světovým vůdcům a vojenským velitelům poskytl k tomuto tématu souhrnné informace. Má kontakt na stovky vědců, civilistů i vládních a armádních činitelů, kteří mají prověrky Nad přísně tajné (Above Top Secret) s možností přístupu k Zatajovaným projektům se zvláštním přístupem (USAP). „Lidstvo se začne chovat rozumně, až když vyčerpá všechny dosavadní možnosti.“ Jan Werich Jen aby už nebylo pozdě! Nové zdroje energie mohou snadno nahradit všechny současné zdroje na Zemi, a tak změnit geopolitické a ekonomické uspořádání naší planety. Už žádná těžba fosilních paliv, žádný benzín, uhlí, jaderné elektrárny nebo spalovací motory. Už žádné znečištění... Je to konec jedné velké éry. Byli jsme obelháni. A teď, sedmdesát let po incidentu v Roswellu, jsou svědci připraveni mluvit o této lži na veřejnosti. Činí tak v naději, že tím dají lidstvu šanci vrátit se na správnou cestu.... celý text

Literatura naučná Vesmír Záhady
Vydáno: , Práh

Unacknowledged: An Expose Of The World's Greatest Secret , 2017

Terva
04.09.2022 5 z 5

„Čím víc začínáme
chápat vesmír,
tím víc přicházíme na to,
jak skutečně málo
o něm víme.“

Jako celek tohle naprosto úžasně funguje. Jsou tu rozhovory s několika desítkama lidí, kteří měli tu čest se setkat jak z UFO (Neidentifikovatelné létající předměty – Unidentified Flyng Object), tak z E.T (Extra-Terrestrial) mimozemšťanama. Zajímavostí je, že se v této knize hovoří o 37 až 39 mimozemských rasách. Hotové Hvězdné války. A zajisté se zde hovoří opět o tom, proč nás ve vesmíru nechtějí. Jsme panovační, závistivý, boje lační – prostě jsem virus. Ale ještě prý máme šanci. Tak že ty Hvězdné války beru zpět.

Malá ochutnávka:
Pro mnohé z nás je vůbec obtížné si existenci mimozemských lodí (ETV) a mimozemských bytostí (ETB) připustit. Logicky – můžeme akceptovat, i když je to za hranicemi našeho chápání, že je vesmír schopen podporovat existenci nezměrného množství druhů života. NASA ve svých studiích odhaduje, že jen v Mléčné dráze naší Galaxie se nachází 100 až 400 miliard (!!!!) Slunečních soustav.....
(TERVA: Představivost o množství mimozemských ras nechám na vás)

Ohromující jsou tvrzení, že už velmi dlouho máme prostředky k získání čisté energie, auta, respektive vznášedla na vodu, žádné silnice jen vzduchové neškodné polštáře, žádná těžba ropy, žádné spalovací motory a další vymoženosti. A nejmrazivější setkání s E.T. (Mimozemšťané) nám tu vypráví Larry Warren, letecký důstojník. Jeho setkání obsahuje snad úplně všechno, co máme o setkání třetího až pátého druhu vědět. Jeho výpověď najdete na stranách 184 až 206. Tohle fakt za to stojí.

Citát: Ukažte mi člověka, který dokáže na obloze bezchybně rozpoznat všechno, co tam lítá, a já vám ukážu druhý příchod Ježíše Krista.

Krásná je také pasáž na téma „Základny mimozemšťanů na Měsíci“. Perfektní počteníčko. Jinak musím přiznat, že část výpovědí a rozhovorů znám již z jiných knih. Jedná se převážně o Francouzsky psané knihy – UFO – Secret, Blue book a Area 51. Jsem však rád, že to někdo dokázal zkompletovat a udělat z toho srozumitelnou, logickou, napínavou a uvěřitelnou dokumentaci. Pokud vás zajímá více, doporučuji stránky www........suenee.....cz. A nebo filmový dokument: Unacknowledged. Jako fanoušek a věřící na mimozemské rasy musím dát zákonitě plný počet.

Citát: Prosím, neničte tuhle krásnou planetu!

hu_87
15.09.2021 5 z 5

Mnoho výpovědí svědků, čtivě napsáno... samozřejmě dohady o tom, zda jsou výpovědi pravdivé či ne, ponecháme stranou. Hezky zpracované téma na často omílané téma cizích civilizací. Na dobrou noc dobrý :D

DYRKA98
20.08.2021 5 z 5

Dechberoucí kniha! Četbu jsem si užila. Doporučuji.

Aaron Lewis
18.08.2021 4 z 5

Úplně mi nesedl ten formát, což vlastně byli jen výpovědi svědků a sem tam komentář autora… ale ke konci jsem se do toho docela začetla a nakonec super.

Divím se, že se s námi mimozemšťané vůbec baví. Ke konci jsem neměla moc silnou víru v lidstvo a ani nevím, proč bych jí měla mít. Kdyby měla přijít další potopa, asi bych řekla budiž, dobře nám tak…

Bystroushaak
15.07.2021

ditul: Co to je za žvásty? Atomové bomby nikdo odpalovat nepřestal, jen se odpalují v podzemí, místo v atmosféře, protože lidem konečně došlo, že spad je problém. Armády světa jich dohromady vlastní desítky tisíc, a všechny jsou o dost sofistikovanější než to co tu bylo dřív. Vývoj taky rozhodně nepřestal: https://www.youtube.com/watch?v=zVhQOhxb1Mc

V roce 1984 se normálně vyráběly čipy ve fabrikách, dokonce už desítky let předtím, i v Československu: https://www.youtube.com/watch?v=PW0RL565hlA
Vrstvy jsou tlusté setiny milimetru celou dobu, protože tak prostě funguje technologie výroby čipů napařováním a postupným odleptáváním různých vrstev.

Allla9
03.06.2021 5 z 5

Zajímavě zpracované.

ditul
02.06.2021 5 z 5

Konspirace? Proč byla zabitá Marilyn Monroe? Proč Kennedy byl odstraněn? Co zjistil.. co chtěl zveřejnit...?
Jsem překvapena, že lidé opravdu dokáží spáchat sebevraždu, když vidí ufo a je to v rozporu s jejich vírou..  A netušila jsem, kolik vražd bylo provedeno kvůli utajování jejich existence před lidmi..
Zajímavá je i informace o čipu - kdy byl vynalezen a zkoušen.. a hlavně o jeho velikosti 3mm a silné jen několik setin mm už v r. 1984..
*Víte, proč jsme přestali odpalovat jaderné bomby? Zakázali nám to mimozemšťané ze souhvězdí Orion. Tehdy nám řekli: "Podívejte, mohli byste se zničit. My s tím nesouhlasíme. Když se o to pokusíte - když zkusíte zničit tuhle planetu... a buďte si jisti, že tu možnost teď máte... My vám to nedovolíme! A od té chvíle jsme je začali brát opravdu vážně protože už jednou nám tyhle věci zatrhli, když řekli: "Chceme, abyste přestali se všemi těmi testy jaderných zbraní! - Už žádné jaderné testy!!!" Jak Rusové, tak Američané - všichni jsme si byli jisti, že tyhle bytosti mohou kdykoliv přijít a udělat to, co slíbily..

kirkpatrick
02.08.2020

Zajímavá kniha o svědectvích různých zainteresovaných osob z různých vládních organizací, kde popisují svá setkání a pozorování mimozemských plavidel. Tyto informace jsou utajovány ve spleti tajných vládních organizacích a autor se snaží tyto skutky odhalovat.

Wheelcrusher
14.12.2019 4 z 5

Osobně věřim, že největší světové veřejné tajemství je spíš mafie, takže bych všem čtenářům tohodle doporučit stejnojmenou knihu od V. P. Borovičky... respektive za rozkradenou ekonomiku prostě můžou morálně zrezignovaní POzemštané, co se nedovedou chovat jako normální lidské bytosti! Předevšim se mi na tom líbily technologické poznatky, které halt dávají větší smysl, než že něco takového už dávno není všeobecně uznáváno a ačkoli si opět myslím, že spoustu z těch svědectví/teorií maj na svědomí duševně porouchaní lidé, které jednoduše posedlo bůhvíjaké manipulátorské svinstvo z pekla, čímž nemyslím třeba přímo je, ale neblahé okolnosti z naší vyšinuté civilizace naruby, které je takto zmanévrovaly, slušně to mého niterního wesmírnauta nadchlo:)

moničina
21.09.2019 4 z 5

Neviem, čo si mám o tejto knihe myslieť. Na jednej strane autor zozbieral veľmi podrobné svedectvá od mnohých seriózne pôsobiacich ľudí. Ale ten záver, kde tvrdí, že majú s nami dobré úmysly a máme ich vítať... neviem...Nezavrhujem úplne jeho názor, ale nie som si až tak istá...
Čo mi tam chýba, autor vôbec nespomína únosy, kde potom ľudia majú často doživotné traumy a zdravotné problémy. Mal by túto tému rozobrať aj z toho negatívneho hľadiska, aj tam hore existujú "dobré" aj "zlé" bytosti. A on sa zameral iba jednostranne, čo je vážny hendikep tejto knihy. Preto dávam o jednu hviezdičku menej. Ináč kniha ako investigácia je super a tak ju aj beriem.

vesmír UFO záhady tajemství mimozemské civilizace kosmonautika mimozemšťané vesmírná energie tajné vojenské programy život ve vesmíru

Steven M. Greer
americká, 1955