Utajovaná pravda - zapovězené poznání

Utajovaná pravda - zapovězené poznání https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48503/mid_utajovana-pravda-zapovezene-poznani-sBU-48503.png 4 13 3

Fenomén UFO - aktivity mimozemšťanů na naší planetě Utajovaná pravda - zapovězené poznání je naprosto ojedinělé dílo, které do hloubky rozkrývá fenomén UFO a aktivitu mimozemšťanů na naší planetě - největší tajemství moderní doby. Teprve po přečtení této knihy si uvědomíte mnohé souvislosti aktuálního dění ve světě. Jaké jsou technologie týkající se nových energií budoucí civilizace, ve které již nebude znečišťování životního prostředí, chudoba a války? Kde je bod, v němž se střetávají Mysl, Prostor, Čas a Hmota - a jak jej lze technologicky využít? Co jsem zjistil a zažil, když jsem se setkával s hlavami států, šéfy CIA, miliardáři a tajnými agenty, kteří jsou dnes zoufalí z toho, že musejí stále zachovávat mlčení. Kdo operuje s touto utajovanou pravdou a zapovězeným poznáním - a hlavně především proč? Steven Greer je duchovní bojovník s vysokým kreditem, který se staví do opačné role než ty síly, jež se samy označují za "Spojené státy". Tito lidé jsou v podstatě kriminálníci. Měli by být postaveni před soud, a to z mnoha důvodů, které jsou zřejmé nám všem, kdo pozorujem pád amerického impéria. Tato kniha může být tím nejdůležitějším, co jste kdy četli. Je v ní plno transcendentních pravd. Je to volání po akci, která přinese změnu paradigmatu - z pozemské tyranie v pokojnou, udržitelnou a vesmírnou komunitu. (Z úvodu kosmonauta lodi Apollo dr. Briana O´Learyho)... celý text

Literatura světová Literatura naučná Záhady
Vydáno: , Dobra

Hidden Truth - Forbidden Knowledge , 2006

stastnyctenar
26.03.2023 5 z 5

Na tuto knihu jsem narazil náhodou. Sice se již hůře shání, ale stojí za to si ji přečíst. Státy (hlavně USA) před námi tají spoustu technologií a je vidět, jak jsme loutky u "nad lidí" deep state a jak jsem četl jinde, tak i iluminatů...a hlavně války a energetické krize jsou umělé a již dávno zde máme volnou energii, kterou nám vrchnosti (snad zatím) nechtějí dát a drží si to v šuplíku

Bouda
11.02.2017

Bezpochyby kniha k zamysleni. Pravda tak bolestiva,ze nelze nez se ji nechat naplnit pocity nejistoty,klamu,bolesti a nakonec krasneho pochopeni...proc k nam proudi dezinformace o inteligenci jinych ras,ktere navstevuji Zemi.
Knihu jsem cetl 3 dny.Ovlivnila me natolik,ze jsem se zacal ucit sanskrt a mantramy dosahl meditacnich cviceni.
Knihu doporucuji kazdemu,kdo citi vnitrni neklid a neumi ho identifikovat. Dnesni svet je plny nasilnickych,chamtivych,bohatsvi hledajicich lidi,kteri si ani neuvedomuji,ze ziji.Lidska srdce umiraji pod tihou honby za zmatenymy sny.

Kattyka
24.09.2013 2 z 5

Ja mám teda zmiešané pocity z tejto knihy, nie kvôli tomu, že by som si myslela, že sme v celom vesmíre sami, ale je podaná veľmi chaotickým spôsobom, autor preskakuje z jednej témy na druhú, snaží sa čitateľa za každú cenu ohúriť. Používa veľmi veľa \"známych\" mien (pre Američanov určite, pre Európanov už asi pomenej), aby \"dokázal\", že má pravdu. To už Dänikenove knihy mi prídu menej násilné. Niektoré fakty - možno aj väčšina - budú pravdepodobne pravdivé, ale z celej knihy som mala len pocit, že autor sa snaží o senzáciu za každú cenu. Popravde som ju ani nedočítala, vadil mi štýl celého písania.

UFO mimozemšťané mocenské zájmy

Steven M. Greer