Mimetičtí hadi ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Soubor jedenácti povídek Evy Hölzelové umožní čtenáři účastnit se jak obvyklých, tak i velice nezvyklých událostí životů jejích postav. Pokud chcete vědět, jak se z masožroutů mohou také stát zapřisáhlí vegetariáni, co se stane, koupíte-li si lektvar lásky z letáku v poštovní schránce a jakou formu může mít v budoucnu boj za práva žen, nebojte se otevřít knihu, v níž autorka s lehkostí sobě vlastní skloubila humor s tísnivým dojmem, že „něco není tak docela jak má být“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214903/mimeticti-hadi-214903.jpg 43
Žánr
Povídky, Literatura česká
Vydáno (ekniha)
Orig. název

Mimečtí hadi, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Mimetičtí hadi

Přidat komentář
Pasadenka
17.09.2016

Z těch povídek byla první nejlepší, pak se tam mihli ještě dva kousky, které mě pobavili. Není to vysloveně špatné, nebo nudné. Jen tomu chybí další rozměr a špetka poetiky. Po přečtení knížky „Muž bez ženy není člověk“ od Brycza, který čpěl tuzemsky až do nejposlednější dutinky v nose a dokázal do svého díla dostat krásu českého jazyka, jak to překlad nedovede, musím tuto sbírku hodnotit jako podprůměr, což je škoda.

Za nejlepší shledávám narážku na mladé manželství, která byla až mrazivě trefná.

Fairiella
21.07.2014

Ty povídky se čtou samy! Myslím, že minimálně ve světě e-booků se jedná o nadprůměrný počin a že by bylo hezké vidět knihu v papírové podobě. Zaslouží si to.