Každý rošťák má svůj šarm

Každý rošťák má svůj šarm https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522216/bmid_kazdy-rostak-ma-svuj-sarm-64f9c2b757977.jpg 4 9 3

Milujte a nechte špehovat série

< 4. díl

Další z romantických příběhů zkušené autorky se odehrává na začátku 19. století. Využívá motivy ze zpravodajské komunity, ale i motiv sílící touhy po dlouho nekonzumovaném manželství. Přestože se Caroline, markýza z Chesleighu, provdala už před šesti lety, svého manžela po svatbě téměř neviděla. Uzavřený a samotářský Maxim nebyl připravený svěřit manželce svá tajemství – ani dát jí své srdce. Raději se vrátil k životu špiona ve Francii, protože byl přesvědčen, že Caro bude lépe samotné. Když po čase přijel do vlasti, aby převzal zděděné vévodství, zjistil, že jeho žena už není taková, jak bývala. Naučila se stát na vlastních nohou a její srdce se trochu zatvrdilo. Avšak touha, která mezi nimi kdysi planula, se rozhořela jako tenkrát. A čím víc se Caro dovídá o Maximově minulosti, již chtěl utajit, tím více sílí pouto mezi nimi. Na jejího manžela však na každém kroku číhá nebezpečí a ohrožuje jejich láskyplný svazek... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Every Rogue Has His Charm , 2022

pip11
21.04.2024 4 z 5

Další příběh a zároveň závěrečný díl série z podzemí špionů. Mě se líbil nejvíce. Epilog s odchodem generála Scotta do důchodu vše hezky uzavřel.

rampapa
05.12.2023 5 z 5

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila a knížku vřele doporučuji všem co mají rádi romantiku.

biki
23.09.2023 5 z 5

Podle epilogu se zdá, že se jedná o poslední díl série a podle mého názoru se jedná o závěr velmi důstojný a zdařilý. Hlavní hrdina Maxim je asi nejkomplikovanější osobností ve srovnání s předchozími, hlavní hrdinka Caroline za ním příliš nezaostává. Svůj prostor v příběhu také dostávají další dvě postavy ze štábu generála Scotta a sehrají v něm nezanedbatelnou roli. Tentokrát se autorka prakticky zcela vyhnula hluchým místům, i když se pár klidnějších částí v ději také našlo. Každopádně doufám, že se v budoucnu ještě dočkáme nějaké další knihy od této autorky.

romantika historické romance

Susanna Craig
americká
2021  68%Překvapivé dědictví
2022  76%Nebezpečná záměna
2023  83%Vychytralý plán
2023  82%Každý rošťák má svůj šarm

Kniha Každý rošťák má svůj šarm je v