Miluj napriek všetkému

Miluj napriek všetkému https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478786/bmid_miluj-napriek-vsetkemu-5Wu-478786.jpg 3 6 3

Príbehy o veľkých i malých radostiach i bežných starostiach života, o láske - tej nesmrteľnej, nikdy nekončiacej, ale i o tej práve umierajúcej, o sile priateľstva, rodičovstva, rešpekte k druhým, o večnej nádeji, o tom, že láska k životu je hnací motor k prekonaniu nástrah a prekážok, ktoré sa aj tak raz všetky rozplynú.

Damaj
13.01.2023 3 z 5

Povídková knížka o životě, některé příběhy byly zajímavější, jiné méně.

Pípasek
12.08.2022 5 z 5

Takový je život.....kniha plná pravdivých příběhů , resp. mezilidských vztahů.

knihomolka_eli
26.05.2022 4 z 5

Knižku Miluj napriek všetkému tvorí viacero poviedok. Niektoré sú v niečom podobné, niektoré sú úplne iné. Poviedky sú z bežného života, o bežných ľuďoch, ich radostiach, starostiach, láske, manželstve, sklamaniach, rodičovstve, priateľstve, práci...taká zmes z každého rožku trošku. Niektoré končia šťastne, iné smutne, či trpko, no nájdu sa aj také, kde je koniec otvorený a fakt by som bola zvedavá, aký osud hrdinov poviedok nakoniec zastihol.
Za mňa príjemná oddychovka s príbehmi, nad ktorými sa môžme zamyslieť a vziať si z nich kúsok toho správneho do svojich životov.

Kniha Miluj napriek všetkému je v