Náš milý synáčik

Náš milý synáčik https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374831/bmid_nas-mily-synacik-Tgt-374831.jpg 2 11 4

Pubertálne dieťa vie narobiť poriadne veľa starostí, a niektoré ešte oveľa viac. A keď je naň matka sama, jedného dňa pohár pretečie. Našťastie každý syn má aj otca, aj keď o ňom šestnásť rokov nevedel. Neuveríte, čo všetko sa môže stať, ak máte zrazu zo dňa na deň dieťa. Jeden syn, dvaja rodičia, jedna pubertaaaaa!!!!!!!

Hakl54
23.04.2023 2 z 5

Kniha tak nějak o ničem. Spisovatelka vždy něco nakousla a již utíkala k další epizodě.

jana277
16.06.2021 2 z 5

Do knihy som sa pustila s chuťou, zaváňalo to humorom, príjemnými, veselými situáciami, v ktorých sa pre seba navzájom neznámy otec a syn budú nachádzať. No spisovateľka nevyužilla potenciál, ktorý jej tento super námet umožnil, všetko sa vytratilo a prešlo do sladkého ženského čítania.

Mufka
17.01.2021 3 z 5

Kdyby překladatel raději nechal knihu ve slovenštině, udělá lépe. Že je slovenština relativně příbuzná ještě neznamená, že z ní umí každý překládat. Jinak příběh docela zajímavý, ale podruhé už bych po něm asi nesáhla.

alnahu
28.11.2019 3 z 5

Život s tímto puberťákem nebyl žádný med .Petr se matce za vše odvděčil duchaplným dárkem-dal jí toaletní papír se slovy"Mami,na všechno se vy......a raduj se ze života!A ona přišla na to,že je pro ni nejdůležitější rodina i když se v životě střídají pěkné dny s těmi smutnějšími,ale i přesto je -"Krásné žití".

puberta

Silvia Antalíková
slovenská, 1969
2014  56%Co můžou muži, můžu i já
2014  47%Racioláska s extra horkou príchuťou
2019  63%Bermudský trojuholník
2022  57%Miluj navzdory všemu
2018  42%Náš milý synáčik

Kniha Náš milý synáčik je v