Láska a jiné lži

Láska a jiné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445393/bmid_laska-a-jine-lzi-nAG-445393.png 4 139 35

Miluj mě lží série

Olivia Kaspenová právě zjistila, že její bývalý přítel, Caleb Drake, ztratil paměť. Vzhledem ke své špatné pověsti, se Olivia musí rozhodnout, jak daleko je schopná zajít, aby Caleba získala zpět. Při boji s jeho novou, zákeřnou přítelkyní, Leah, musí Olivia vynaložit velké úsilí ve snaze udržet si vnitřní integritu a nevracet se k temné minulosti. Ovšem přesto bude muset brzy čelit důsledkům svých dřívějších lží a uvědomí si, že láska k vykoupení nestačí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Opportunist , 2011

LilianaFalcon
22.09.2020 4 z 5

Tak to byla jízda. Ještě teď přemýšlím, co jsem to sakra četla :D
Každopádně to, co provedla hlavní hrdinka mi ani zdaleka nepřišlo tak hrozné jako to, co prováděla Leah. Čili Caleb je hňup.

EvaSupovic
06.09.2020 5 z 5

Po přečtení této knihy jsem na konci nějak nevěděla hlavu patu, docela mě rozložila, ale vtáhla mě do sebe a těším se na další díl .

Majuš333
05.09.2020 5 z 5

Musím sa priznať, že len veľmi malinkaté množstvo kníh ma po prečítaní dokázalo posadiť na zadok a vyvolať pocity, ktoré je naozaj veľmi ťažké opísať! Táto je jedna z nich...

Myška43
01.09.2020 5 z 5

No musím uznat, že to byl citový nářez. Manipulace, lži, láska, nenávist. Pro mě originální příběh, z psychologického hlediska zajímavé postavy. Takže mám novou oblíbenou autorku a těším se na pokračování.

prcek19
31.08.2020 4 z 5

Zajímavá kniha..zaujal mě už přebal, tak sem se na ni těšila a musím říct, že ten konec mě dostal..opravdu sem ho nečekala, ale on tam sedí..jen po tom, o co se hlavní hrdinové celou knihu snažili, je to hodně nečekané..určitě si ale ráda přečtu i další knihy od autorky

Renka931
27.08.2020 5 z 5

Páni! Vážně to co teď cítím po dočtení knihy jsem už dlouho necítila, jsem ráda, že to dopadlo takhe, je to silné, emocionální.. Co vše jsme my ženy ochotny pro lásku udělat, je hodně drsné. Rozhodně ve mě tato kniha zanechá stopu...

Jeanine8
27.08.2020 5 z 5

Myslím, že tuhle knihu si budu dlouho pamatovat.....Je celkem těžké popsat pocity, které jsem při čtení měla. Kniha neskutečně romantická, ale i "krutá"...Jsem moc zvědavá, jak si autorka poradí s dalšími díly. Mít v hlavě takové myšlenkové pochody musí být mazec :-)

Majka1979
26.08.2020 5 z 5

Veľmi dobre, pútavo napísaný príbeh, celú dobu som nevedela odhadnúť, čo sa stane a aj samotný záver bol veľkým prekvapením, určite to stálo za prečítanie, odporúčam :)

JanaSustr
23.08.2020 5 z 5

Nejdřív jsem byla velice skeptická a celá ta sledovací část která hraničila s posedlosti mi nebyla příjemná možná protože že takovou lásku jsem taky prožila, ale jsem strašně ráda že jsem si tuto knihu přečetla, vím jaké to je a ač to bylo to těžký hrozně těžký tak jsem také musela jít dál a on taky ale vždycky budeme vědět že to byla velká šílená láska která bude v našich srdcích napořád, ale přejeme si jen to dobrý a jsme rádi že se máme každý dobře a po svém. Jsem z této knihy nadšená, je to konečně něco jiného než všechny ty romány pro ženy ala 50 odstinu. Má to hloubku i když se to ze začátku ani nezdá ....aspoň pro člověka co si tím prošel, je to mazec připomenout si to znovu .... Těším se na další

Pawca33
21.08.2020 3 z 5

Olivie byla magor,nesedla mi uz od zacatku.Knizku sem docetla jen proto,abych se dozvedela co se stalo v minulosti.

ElikaS
18.08.2020 4 z 5

Dle anotace jsem čekala příjemnou romantiku. A nejsem si úplně jistá jestli jsem ji dostala :-) Knížce se musí nechat, že má spád, je opravdu čtivá a vlastně celou knížku jsem čekala, co z toho vlastně vzejde. Takže v tomhle ohledu super. Problém mám s tím, že tam snad nebyla jediná normální postava (tedy asi až na Noaha). Nějak jsem nebyla schopna žádnou z nich pochopit, natož se s nimi nějak ztotžnit. Uvidíme, co další díly.

MarKy95
15.08.2020 4 z 5

Přečteno za pár hodin. Kniha hustá, jsem zvědavá na další díly. Čekala jsem nějakou slaďárnu, a ne toto. Dle mého ti tři byli psychopati, nebo já nevím.
Každopádně jsem ráda, že se od této autorky začaly překládat knihy, děkuji!

sabiburesova
14.08.2020 5 z 5

Celou dobu jsem si říkala - proč?? Proč???:( jedna z nejlepších knih tohoto roku! Chtěla jsem něco odpočinkového, ale tohle mě rozemlelo.. miluju to!!

Evka3814
12.08.2020 5 z 5

No kruci,to byla emocionální horská dráha!!! Vůbec jsem nic takového od této knihy nečekala a opravdu mě mile překvapila. Parádně propracovaný příběh,který člověka nutí číst a číst. Ten konec jsem nečekala a musím říct že chvilkama ukápla slza. Knihu mohu jen doporučit a už se moooc těším na další knihy od této mé nové oblíbené autorky;)))

jani.ruzicko
09.08.2020 5 z 5

Tohle bylo vlastně tak strašně smutný... Pořád jsem si pokládala otázku "Proč?"

Jsem zvědavá, jak to bude v dalších dílech pokračovat a stále doufám v nějaký happyend