Milovať je zakázané

Milovať je zakázané https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319135/bmid_milovat-je-zakazane-9U4-319135.jpg 3 6 3

Eme vzal osud Olivera krutou ranou, a preto už viac netúži po žiadnom mužovi. Až pokým jej do cesty nevstúpi príťažlivý Jason s trpkým tajomstvom. Je presvedčená, že ich vzťah nemôže nič ohroziť. No Emu dobehne minulosť. A práve tá nesie šokujúcu správu, ktorá rúca jej život. Vie, že vzťah s Jasonom nemôže pokračovať. Minulosť ožila, aby všetko zničila. Hovorí sa, že nikdy nie je neskoro. Ale čo ak to nie je pravda?... celý text

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Pekná romanticko jemne erotická kniha. Taká oddychovočka.
O D P O R Ú Č A M ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Lil30
30.08.2017 3 z 5

Jinou knihu od této autorky jsem nečetla, ale musím se přiznat, že jsem si na konci připadala jako v telenovele. Tolik zvratů a intrik si autorka vymyslela, ale na mě to bylo až příliš. Příběh to nebyl špatný, ale dle mého názoru překombinovaný.

dencuska
22.06.2017 4 z 5

Myslím si, že autorka ani tentoraz svojich čitateľov určite nesklamala. Z románu dýcha, okrem lásky, tajomnosť a jemná erotika. Ak by ste od tejto knižky očakávali typický presladený román, prekvapí vás, ako autorka dokázala prirodzene skombinovať lásku a napätie. Zároveň si dala záležať na zaujímavej zápletke a prekvapivom závere.

Túto knižku odporúčam všetkým milovníkom neobyčajných románov, v ktorých sa okrem lásky stretnete aj s neočakávanými zvratmi a prekvapeniami. Ak ste fanúšikom tejto slovenskej autorky, myslím, že ostala verná svojej tradícii a vašu myseľ udrží v napätí až pokiaľ knihu neodložíte prečítanú :)